kapat ikonu

Ziraat Bankasından Uygun Fiyatlı Bayram Kredisi

Bayrama çok az bir zaman kalmışken düşük faizli bayram kredisi veren bankalar arasında büyük bir yarış başladı. ziraat Bankası kolay ödeme yöntemleri ve faiz oranları ile son derece dikkat çekiyor.

  • Kredi
  • 24 Haziran 2017 17:38
Bayrama çok az bir zaman kalmışken düşük faizli bayram kredisi veren bankalar arasında büyük bir yarış başladı. ziraat Bankası kolay ödeme yöntemleri ve faiz oranları ile son derece dikkat çekiyor.
 
2016 yılında yapılan değerlendirmeler sonrasında Ziraat Bankasının vatandaşlara en çok kredi veren banka konumunda olduğu tespit edilmişti. Ramazan Bayramına özel olarak düzenlenen bayram kredileri ile bankalar arasında devam eden yarış biraz daha arttı. Ziraat Bankası bayram kredileri ile düşük faizli kredi desteğine hız kesmeden devam ediyor. Bu süreç içerisinde kolay ödeme yöntemleri ve düşük faizleri ile dikkat çeken Ziraat Bankası nakit desteğini en kolay yoldan veriyor.
 
Ziraat Bankası bayrama özel kredi kullandırırken yüzde 1.15 oranında faiz oranı uyguluyor. Çekilecek miktar ve vade süresi göz önünde bulundurularak bu oranlar değişiklik gösterebiliyor. 48 ay vadeli olarak verilen düşük faizli kredi imkanlarından pratik bir şekilde yararlanmak için en yakın banka şubesine gidebilirsiniz. Bayram için geç kaldığını düşünen vatandaşlara özel sürecin bayram sonrasında da devam etmesi planlanıyor. Faiz oranları çeşitli durumlar dahilinde yüzde 1.15 ile 1.20 seviyelerine kadar devam edecek. Anında kredi çekmek için 5 bin liralık hızlı ihtiyaç kredisi veriliyor. 24 ay vade seçeneğini seçerek aylık 250 lira eşit taksitlerle ödeme planı çıkarabilirsiniz.
 
Bankaya bizzat giderek şubelerden başvuru yapabileceğiniz gibi daha kolay bir yol seçmek isteyenler için internet bankacılığı ya da sms yoluyla hızlı bir şekilde başvuru yapmanın da mümkün olacağı belirlendi. Hızlı kredi başvurusu ile birlikte nakit sıkıntınıza hızlı bir çözüm bulabilirsiniz.
arrow up
LogoEkonomi haberlerimizden anında haberdar olmak ister misiniz?SonraAbone Ol