kapat ikonu

Ziraat Bankasından Düşük Faizli Bayram Kredisi Fırsatı

Ramazan Bayramının gelmesi ile birlikte bankalar harekete geçti. Kredi yarışı şimdiden başladı. Bankalar arasında meydana gelen rekabet en çok kredi çekmek isteyen vatandaşların işine yaradı.

  • Kredi
  • 14 Haziran 2017 10:41
Ramazan Bayramının gelmesi ile birlikte bankalar harekete geçti. Kredi yarışı şimdiden başladı. Bankalar arasında meydana gelen rekabet en çok kredi çekmek isteyen vatandaşların işine yaradı.
 
Ziraat Bankası devlet güvencesi ile birlikte düşük faizler ve kolay ödeme imkanları sunduğundan dolayı 2016 yılında yapılan değerlendirmeler sonrasında ülkenin en fazla kredi veren bankası sıralamasında birinci olmuştu. Ramazan Bayramının yaklaşması ile birlikte vatandaşların nakit ihtiyaçları da arttı. Bu durumda binlerce kişi bankaların bayram kredi imkanlarını araştırmaya başladı. Ziraat Bankası bu yıl düzenlediği bayram kredisi kampanyası ile faiz oranlarını yüzde 1.15 seviyelerine kadar düşürdü. Yapılan değerlendirmelerde bankalar arasında en düşük faiz oranlarından birisini sunduğu belirlenen banka şimdiden vatandaşlardan büyük ilgi görüyor.
 
Ziraat Bankası bayram kredisi adı altında sunmuş olduğu ihtiyaç kredisi ile vatandaşların maddi ihtiyaçlarını karşılamayı hedefliyor. İhtiyaç kredisi vadesi 48 ay olarak belirlendi. Faiz oranlarının düşük olmasından ve vadenin uzun tutulmasından dolayı kolay ödeme imkanları sunduğu açıklandı. Bayram öncesinde yapılması planlanan alışverişler, çıkılmak istenen tatiller için gerekli olan nakit ihtiyacı kolay başvuru seçenekleri ile pratik bir şekilde sonlandırılacak. Müşterilerin isteklerine göre seçenekler sunan banka kredi masrafı ödemek istemeyen sadece banka faizleri ile ilgilenmek isteyen müşteriler için yüzde 1.20 seviyelerinden başlayan faiz imkanları sunuyor.
 
Kolay başvuru seçenekleri ile 5 bin liralık ihtiyaç kredisini hızlı bir şekilde alabilirsiniz. Bunun ardından 48 ay vadeli olmak üzere aylık 145 liralık eşit taksitlerle ödeme yapılabilir. Yüzde 1.20 seviyelerinde yapılacak olan faiz uygulaması sonrasında 24 ay vadeli olmak üzere aylık 250 lira taksitlerle ödeme yapılabilir. Banka şubelerinden yapılabilecek bireysel başvuruların yanı sıra internet ve telefon aracılığı ile de başvuru yapılabilir.
arrow up
LogoEkonomi haberlerimizden anında haberdar olmak ister misiniz?SonraAbone Ol