kapat ikonu

Ziraat Bankası Bankkart Combo Hizmeti

İlk kez Ziraat Bankası tarafından sunulan Bankkart Combo hizmeti hem kredi kartı hem de banka kartının aynı anda kullanılmasını sağlamaktadır.

  • Finans
  • 08 Aralık 2018 11:10
İlk kez Ziraat Bankası tarafından sunulan Bankkart Combo hizmeti hem kredi kartı hem de banka kartının aynı anda kullanılmasını sağlamaktadır.
 
Bankacılık sektöründe verdiği hizmetler ve gerçekleştirdiği ilklerle son derece dikkat çeken Ziraat Bankası ilk kez 2011 yılında Bankkart Combo hizmeti ile dikkat çekmişti. Pek çok hizmeti bir arada barındıran bu sistem ile birlikte kart yükü ortadan kaldırılmaktadır.
 
Ziraat Bankasının gerçekleştirmiş olduğu bu hizmet anlayışının ardından pek çok banka aynı hizmeti gerçekleştirmek istedir. Ancak gerçekleştirilmesine rağmen sistem Ziraat Bankasının tekelinde kalmaya devam etmiştir. Hem kredi kartını hem de banka kartını aynı anda kullanmak bu dönemde son derece önemlidir.
 
Bankkart Combo Özellikleri Nelerdir?
 
2011 yılından bu yana hizmetlerine devam eden Bankkart Combo hizmet anlayışını zaman içerisinde geliştirmeye başladı. Yapılan çalışmaların ardından sistemin tam olarak benimsenmesinin ardından kullanım imkanlarının da artırıldığı öğrenildi. Bu kartla birlikte kredi kartının mı yoksa hesap kartının mı kullanılacağına kişinin kendisinin karar vermesi bekleniyor. İster nakit olarak banka kartı ile ödeme yapılabilir isterse kredi kartının sunduğu taksitli ödeme imkanlarından sorunsuz bir şekilde yararlanabilirsiniz.
 
Pek çok alanda kullanma imkanı sunulurken aynı zamanda promosyonlar ve harcadıkça kazandıran çeşitli imkanları beraberinde getirdiler. Nakit para çekme işlemi gerçekleştirildiği gibi aynı zamanda düzenli bir kazanç elde edildiği de görülmektedir. Kurumsal ve bireysel olarak hizmet vermektedir.
arrow up
LogoEkonomi haberlerimizden anında haberdar olmak ister misiniz?SonraAbone Ol