kapat ikonu

Yüzde 1,16 faizli Garanti Bankası Bahar Kredisi kampanyası

Garanti Bankası müşterilerin nakit ihtiyacını karşılamak için özel bir kredi kampanyası hazırladı. Garanti Bankası Bahar Kredisi uygun faiz ve ödeme koşullarıyla sizleri bekliyor. Peki bu kredi kampanyası ne gibi avantajlar sunuyor. İşte merak edilen

Bahar ayının gelmesiyle birlikte hayallerini gerçeğe dönüştürmek isteyen kişi sayısı da artış gösteriyor. Garanti Bankası Bahar Kredisi kampanyası pek çok kişinin yüzünü güldüreceğe benziyor. Bu kredi kampanyasında en düşük vade sayısı 3 ve en yüksek vade sayısı 48 ayla sınırlıdır. Maksimum talep edebileceğiniz kredi tutarı ise 75 bin TL olarak belirlendi. Ayrıca bu kampanyada en düşük vade oranı yüzde 1.16, en yüksek faiz oranı yüzde 1,36’dır. Dolayısıyla talep ettiğiniz kredi tutarına göre vade sayısı farklılık göstermektedir.

Garanti Bankası Bahar Kredisi ödeme seçenekleri

25 bin TL değerindeki ihtiyaç kredisini 48 ay vade ile geri ödeyecekseniz, faiz oranı %1,36 olarak belirlendi. Aylık ödemeniz gereken tutar ise 755,23 TL’dir. Kredinin tahsis ücreti 125 liradır. Hayat sigortası ve vergiler dahil toplam ödeyeceğiniz tutar ise 381 TL’dir. Kredinin toplam ödenecek tutarı ise 36.382,12 TL’dir.

50 bin TL değerindeki ihtiyaç kredisini 48 ay vade ile geri ödeyecekseniz, faiz oranı %1,19 olarak belirlendi. Aylık ödemeniz gereken tutar ise 1.446,27 TL’dir. Kredinin tahsis ücreti 250 liradır. Hayat sigortası ve vergiler dahil toplam ödeyeceğiniz tutar ise 762 TL’dir. Kredinin toplam ödenecek tutarı ise 69.638,71 TL’dir.

75 bin TL değerindeki ihtiyaç kredisini 48 ay vade ile geri ödeyecekseniz, faiz oranı %1,16 olarak belirlendi. Aylık ödemeniz gereken tutar ise 2.152,27 TL’dir. Kredinin tahsis ücreti 375 liradır. Hayat sigortası ve vergiler dahil toplam ödeyeceğiniz tutar ise 1.143.75 TL’dir. Kredinin toplam ödenecek tutarı ise 103.721,71 TL’dir.

Bahar Kredisi başvurusu nasıl yapılır?

Kredi başvurusunda bulunmak son derece basit. Garanti Bankası müşterisi olanlar mobil bankacılık ya da internet şubesini kullanarak başvuru işlemini kolayca gerçekleştirebilir. Krediniz onaylandığı takdirde kısa süre içerisinde para hesabınıza geçer. Yani bankaya gidip uzun kuyruklar beklemenize gerek yok. Hatta hafta sonu bile kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Buna ek olarak başvuru yaptıktan sonra ancak onaylanan tutar kadar kredi alabilirsiniz.

Diğer tüm bankalarda olduğu gibi Garanti Bankası’da kredi verirken hayat sigortası ve kredi tahsis ücreti talep etmektedir. Hayat sigortası tutarı kişinin cinsiyetine, yaşına ve talep ettiğiniz kredi tutarına göre farklılık gösteriyor. Kredi çeken kişinin vefat etmesi halinde ise geriye kalan borç banka tarafından ödeniyor.

arrow up
LogoEkonomi haberlerimizden anında haberdar olmak ister misiniz?SonraAbone Ol