kapat ikonu

Yüksek prim vadeden Babacan Port Royal'in örnek daireleri ziyarete açıldı

Kaliteli yaşam alanlarını uygun fiyatla sunan Babacan Holding, merakla beklenen Babacan Port Royal projesinin örnek dairelerini yatırımcısının ziyaretine açtı.

  • Emlak
  • 17 Şubat 2017 21:56
  • Son Güncelleme: 17 Şubat 2017 21:57
Ürettiği projeleri avantajlı fiyat ve uygun ödeme koşullarıyla yatırımcıyla buluşturan Babacan Holding, Babacan Port Royal'in örnek dairelerini görücüye çıkardı.
 
Yatırımcılara yüksek oranda prim vadeden Babacan Port Royal projesinin örnek daireleri tamamlandı. Satış ofisine gelen ziyaretçiler bundan böyle stüdyo ve 2+1 daire tipinde 2 ayrı örnek daire gezebilecek. Toplam 4 blokta 802 daire ve 80 adet ticari üniteden oluşan Babacan Port Royal fiyat avantajı ile yatırımcılar tarafından bölgenin en karlı yatırımı olarak gösteriliyor. Projede alan büyüklükleri talebe göre şekillendirilebilen stüdyo, 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri yer alıyor. Teslimlerin 2019 yılının Mart ayında gerçekleştirilmesi planlanan Babacan Port Royal’in örnek dairelerini DGD Design tasarladı.
 

Sosyal donatı alanlarıyla fark yaratıyor

 
Yeşilköy’de Atatürk Havalimanı'na en yakın lokasyonda konumlandırılan Babacan Port Royal'de daireler 258 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Yüzde 0,79 faiz oranıyla 240 ay vade imkanı sunulan projede, ayrıca 120 ay 0.49 ve 50 ay 0 faiz oranıyla her bütçeye uygun ödeme imkanı mevcut.
 
Sosyal donatı alanları arasında fitness, sauna, kapalı yüzme havuzu, hamam, masaj odası, play station odası, sinema odası, dinlenme odası, oyun odasının yanı sıra yürüyüş, dinlenme ve eğlenme alanlarının da bulunduğu Babacan Palace, yürüme mesafesindeki E-5 ve metrobüs durağıyla da sakinlerine ulaşım kolaylığı sunuyor. Babacan Port Royal, CNR Fuar Merkezi, Dünya Ticaret Merkezi, Bakırköy Deniz Otobüsü, Ataköy Marina, İSTOÇ, Masko, Kuyumcukent, İkitelli Organize Sanayi Bölgesi ve Atatürk Olimpiyat Stadı gibi alanlara yakınlığı ile önem kazanıyor. Aynı zamanda proje alanına çok yakın konumda yer alan birçok okul, hastane, AVM ve devlet daireleri de bulunuyor.
arrow up
LogoEkonomi haberlerimizden anında haberdar olmak ister misiniz?SonraAbone Ol