kapat ikonu

Yerli otomobilden büyük kampanya!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın tanıtımını yaptığı yerli otomobil ile ilgili büyük bir kampanya başladı. Peki kampanya detaylarında ne var?

  • Otomobil
  • 16 Temmuz 2020 17:11
  • Son Güncelleme: 16 Temmuz 2020 17:15

Tanıtımını Başkan Erdoğan'ın yaptığı ve Türkiye'nin milli gururu yerli otomobil ile ilgili TOGG'dan yeni bir kampanya başlattı. TOGG'dan yapılan açıklamaya göre, kampanya kapsamında TOGG’un Gemlik’teki üretim tesisine adını yazarak bu tarihi ana iz bırakmak isteyenler "www.yeniliktebendevarim.com" adresine davet ediliyor.

Türkiye'nin heyecanla beklediği Türkiye'nin Otomobili Girişim Grubu (TOGG) Gemlik İnşaat Başlangıç Töreni'ne özel, "#YenilikteBenDeVarım" başlığıyla bir kampanya başlatıldı.

Grup açıklamasına göre, kampanya kapsamında TOGG'un Gemlik'teki üretim tesisine adını yazarak bu tarihi ana iz bırakmak isteyenler "www.yeniliktebendevarim.com" adresine davet ediliyor.

Siteye girip adını yazan herkes, adı ve altında "#YenilikteBendeVarım" etiketli bir sertifika ve iki farklı fotoğrafı indirerek sosyal medya hesaplarında paylaşabiliyor. Etkinlik boyunca sitede toplanacak olan isimler Gemlik'teki üretim merkezinde bir kapsül içinde saklanarak tarihe bir iz olarak kalacak.

Etiketler
arrow up
LogoEkonomi haberlerimizden anında haberdar olmak ister misiniz?SonraAbone Ol