kapat ikonu

Yeni Reform Paketi 10 Nisan'da Açıklanacak!

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak merakla beklenen reform paketinin 10 Nisan tarihinde detaylarıyla birlikte açıklanacağını söyledi.

Hazine ve Maliye Bakanı olan Berat Albayraak pek çok kişinin kafasındaki soru işaretlerini giderecek açıklamalarda bulundu. Uzun zamandır beklene reform paketinin 10 Nisan tarihinde tüm merak edilenler ve detayları ile birlikte açıklanacağını dile getirdi. Belirtilen tarihte tüm detayları ile birlikte kamuoyu ile paylaşılması bekleniyor.
 
Yeni Ekonomi Programı'nın hazırlandığı ve bu programın Türkiye ekonomisini bir üst lige taşımak açısından son derece etkili olduğu ifade ediliyor. Devamlı olarak dile getirilen bu sürecin detayları pek çok kişi tarafından merak edilmişti. Bunun üzerine yeni paket kamuoyu ile tüm detaylarıyla birlikte paylaşılacak.
 
Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak yaptığı açıklamalarda yeni paketin ayrıntılarını 10 nisan Çarşamba günü düzenlenecek bir basın toplantısı ile paylaşacağını açıkladı. Geçtiğimiz günlerde katılmış olduğu bir televizyon programında Türkiye ekonomisinin büyümesi, bankacılık sektöründe yapılacak çalışmalar, enflasyon oranları ve daha pek çok konu hakkında düzenlemelerin geleceği müjdesini vermişti. Yeni programda bu ayrıntıların paylaşılması bekleniyor.
arrow up
LogoEkonomi haberlerimizden anında haberdar olmak ister misiniz?SonraAbone Ol