kapat ikonu

Yapı Kredi'den müşterilerine özel faizlerle bayram kredisi kampanyası!

Yapı Kredi müşterileri internet bankacılığı ya da cep bankacılık uygulaması üzerinden bayram kredisi başvurularını anında yapabiliyor.

  • Kredi
  • 11 Ağustos 2018 15:16
Yapı Kredi bankası müşterilerinin fayda sağlayabileceği Kurban Bayramı ihtiyaç kredisi kapsamında müşterilere kişiye özel ödeme imkanları ve faiz oranları sunuluyor.
 
Özelleştirilmiş kredi sağlayan Yapı Kredi Bankası bayram dönemine özel oluşabilecek nakit ihtiyaçları için müşterilerine uygun kredi faizleri ve uygun taksit tutarları ile 48 aya kadar vadeli bayram kredisi imkânı sağlıyor.
 
Yapı Kredi tarafından geliştirilen Kurban Bayramı ihtiyaç kredisinden faydalanmak isteyen banka müşterileri şubeye gitmeye gerek duymadan ev rahatlığında internet bankacılığı ya da mobil bankacılı hizmetlerini kullanarak anında kredilerini hesaplarına tanımlayabiliyorlar. Yapı Kredi Bankası müşterisi olmayan vatandaşların ise Yapı Kredi şubelerine başvurması gerekiyor.
 
Kredi başvurusunda bulunan Yapı Kredi müşterileri hafta sonu da kredi başvurularına olumlu ya da olumsuz geri
dönüş alabiliyorlar.
 
Yapı Kredi müşterisi olmayan ancak bankanın sağladığı 48 ay vadeli kişiye özel ödeme imkanları ve faiz oranları ile verilen ihtiyaç kredisinden faydalanmak isteyenler bankanın web sitesi üzerinden hemen başvuru yaparak kredilerini şubelerden temin edebiliyorlar.
 
Yapı Kredi’nin bireysel ihtiyaç kredisi faiz oranları ile müşterilerine göre değişebilmektedir. Başvuru ve kredi kullanım esnasında da kredi faiz oranları değişiklik gösterebilmektedir.
 
Yapı Kredi Bankası bireysel ihtiyaç kredisi toplam masraflarına kredi açılış ücreti, katkı payı ve vergiler ve sigorta tutarı da dahil edilmektedir.
 
Kurban Bayramı ihtiyaçlarınızı ertelemeyin, Yapı Kredi internet bankacılığı ya da mobil bankacılık hizmetleri ile kişiye özel faiz imkanlarıyla 48 aya kadar ihtiyaç kredinizi hemen hesabınıza tanımlayın!
arrow up
LogoEkonomi haberlerimizden anında haberdar olmak ister misiniz?SonraAbone Ol