kapat ikonu

Yapı Kredi'den düşük faizli bireysel kredi

Sağlıktan tatile, eğitimden teknolojik eşya alımına kadar aklınıza gelebilecek her türlü ihtiyacınız için hemen hemen tüm bankaların verdiği bireysel ihtiyaç kredisi imkanlarından faydalanabilirsiniz.

  • Kredi
  • 18 Temmuz 2016 17:02
  • Son Güncelleme: 24 Ağustos 2016 17:12
Türkiye’nin önde gelen ve bireysel kredi alanında uzman bankalarından biri olan Yapı Kredi’de düşük faizli bireysel ihtiyaç kredisi veriyor. her türlü ihtiyacınızı karşılamak ve her türlü hayalinizi gerçeğe dönüştürmek için sizler de Yapı Kredi’nin sunduğu düşük faizli bireysel ihtiyaç kredisi kampanyalarından faydalanabilirsiniz.
 
Bankaların sunduğu cazip tekliflere kayıtsız kalamayan ihtiyaç sahibi müşteriler bankalara akın ederek bireysel kredi başvurusunda bulunarak ihtiyaçlarını karşılamak istiyor. Bu alanda en çok tercih edilen bankalardan biri de Yapı Kredi Bankası.
 
Türkiye’nin bireysel kredi alanında en çok tercih edilen bankalarından biri olan Yapı Kredi de nakde sıkışan müşteriler için özel avantajlarla ihtiyaç kredisi desteği veriyor. Yapı Kredi hem düşük faizli hem de uzun vade süreli seçenekleri ile birçok ihtiyaç sahibi müşterinin dikkatini çekiyor.
 
Nakde sıkıştıysanız ya da uzun zamandır ertelediğiniz hayallerinizi gerçekleştirme zamanınızın geldiğini düşünüyorsanız sizler de yapı Kredi şubelerinden birine uğrayarak bireysel ihtiyaç kredisi başvuruda bulunabilirsiniz.
 
Yapı Kredi Bankası düşük faizli ve komisyonlu kredisi ile yüzde 1,31 oranından başlayan faizlerle bireysel ihtiyaç kredisi veriyor. Başvuru yapmak için tek yapmanız gereken şey ise size en yakın olan bir Yapı Kredi Bankası şubesinin yolunu tutmanız.
 
Peki, düşük faizli ve komisyonlu Yapı Kredi Bireysel İhtiyaç Kredisi’ne başvuru yapabilmek için hangi evraklara ihtiyacınızı olacak. Öncelikli olarak gelir belgesi, maaş bordosu ve tabi ki nüfus kimlik cüzdanınızın aslının kopyasını getirmeniz gerekiyor. Serbest meslek sahipleri için de son vergi levhasının fotokopisi gerekiyor. Emeklilerden maaş bordosu isteyen banka, kira geliri olan vatandaşların da kira kontrat fotokopisini getirmesini istiyor. Son 3 aya ait elektrik, su ya da telefon faturası ile ikametgah belgesi de diğer istenilen belgeler arasında yer alıyor.
 
Düşük faiz ve komisyonlu alabileceğiniz en az kredi tutarı ise 1000 lira olarak belirlenmiş. Unutmayın, kredi başvurusu yapmadan önce kendi gelir gider tablonuzu oluşturmalı ve size en uygun olan krediyi uzman yardımıyla uygun faiz oranı ve vade seçeneğiyle belirlemelisiniz.
arrow up
LogoEkonomi haberlerimizden anında haberdar olmak ister misiniz?SonraAbone Ol