kapat ikonu

Yapı Krediden 10 Bin Liralık Bayram Kredisi Fırsatı!

Bayram öncesi kredi yarışına giren bankalar arasında köklü bir banka olan Yapı Kredi'de yer almaya başladı. 10 bin liralık bayram kredisi fırsatı ile dikkat çekiyor.

  • Kredi
  • 23 Haziran 2017 08:47
Bayram öncesi kredi yarışına giren bankalar arasında köklü bir banka olan Yapı Kredi'de yer almaya başladı. 10 bin liralık bayram kredisi fırsatı ile dikkat çekiyor.
 
Ramazan bayramı öncesinde bankalar vatandaşların nakit ihtiyaçlarına çözüm bulabilmek için harekete geçtiler. İhtiyaç kampanyası dahilinde verilen bayram kredileri pek çok vatandaşlın maddi açıdan rahatlamalarını sağlıyor. Yaz tatiline denk gelen bayram tatilinin pek çok kişi tarafından değerlendirilmesine karar verildi. Ancak maddi sıkıntıların baş göndermesi bazı planların iptal edilmesine neden oldu. Pek çok vatandaş ise kolay ödeme seçeneklerine sahip olan kredi imkanları ile planlarından asla ödün vermiyorlar.
 
Yapı Kredi Bayram kredisi 23 Haziran mesai saatleri sonuna kadar geçerli olacak. 10 bin liralık 48 ay vadeli bayram kredisinin faiz oranları yapılacak vade farkına ve kredi masraflarını ödenip ödenmemesine göre değişiklik gösterecek. Banka vatandaşların hızlı ve etkili bir şekilde krediye ulaşabilmeleri için şubeden başvuru yapma zorunluluğunu kaldırdı. ATM, sms ve internet bankacılığı yolu ile gerekli başvurular yapılabilecek. Başvurulara aynı gün içerisinde olumlu ya da olumsuz bir şekilde geri dönüş yapılıyor. Sonrasında gerekli belgelerin tamamlanması bekleniyor. 10 bin liralık 48 ay vade ödemesi ile ihtiyaç kredisi veren bankanın faizi yüzde 1.33 olarak belirlendi.
 
Aylık ödemelerin daha kolay olması için eşit taksitlerle ödenebileceği belirlendi. Detaylı bilgileri alabilmek için bankaya telefon açarak şartlar öğrenilebilir. Bayram öncesinde gerekli tüm maddi sıkıntılar alınacak kredi ile çözüme kavuşturulacak.
arrow up
LogoEkonomi haberlerimizden anında haberdar olmak ister misiniz?SonraAbone Ol