kapat ikonu

Vakıfbank’tan “Kuruluş yıl dönümü özel” kredi kampanyası

Türkiye’nin önde gelen bankalarından biri olan Vakıfbank, kuruluş yıl dönümüne özel kredi kampanyası hazırladı. İşte Vakıfbank yüzde 1,15 faiz oranlı ve uygun ödeme seçeneği sunan kredi paketinin detayları…

  • Kredi
  • 20 Mart 2017 11:13

Türkiye’de faaliyet gösteren pek çok banka zaman zaman kredi kampanyaları düzenlemektedir. Gerek müşteri portföyünü genişletmek gerekse de tüketicilerin ihtiyacını karşılamak adına yoğun bir çaba sarf eden banka sayısı her geçen gün artıyor. Vakıfbank’ta bu bankaların başında geliyor. 63. yıl dönümüne özel kredi kampanyasını müşterilerin kullanımına sundu. Sizlerde ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmayı düşünüyorsanız, bu kredi kampanyasını detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Vakıfbank, talep ettiğiniz krediye 3 ile 48 ay arasında vade yapma seçeneği sunuyor. Ödemeleri ister eşit taksitler halinde isterseniz de artan taksit seçeneğini kullanarak gerçekleştirebilirsiniz. Vakıfbank kuruluş yıl dönümüne özel 90 bin TL ihtiyaç kredisi alabilirsiniz. Fakat kredi limitiniz sizin kriterlerinize göre belirleniyor. Buna ek olarak kredi başvurusunda bulunmak isteyenlerin gelir belgesini bankaya teslim etmesi gerekiyor. Hangi sektörde çalışırsanız çalışın bu krediye başvuru yapabilirsiniz.

Kolay başvuru yapılabilen bu kredinin faiz oranları kredi tutarına göre farklılık gösterecektir. En düşük faiz oranı yüzde 1,15 olurken, en yüksek faiz oranı ise yüzde 1,25 seviyesindedir. Görüldüğü üzere bu kredide uygun ödeme koşulları bulunuyor.

Vakıfbank kredi hesaplama

Talep edilen kredi tutarı 1.000 lira ile 10.000 bin lira arasında ise ve bu kredinin vade sayısı 3 ile 48 ay arasında sınırlı tutuluyorsa ödemeniz gereken faiz oranı yüzde 1.20’dir. Bu faiz oranına göre kredi tahsis ücreti ödemeniz gerekiyor.

Talep edilen kredi tutarı 1.000 lira ile 10.000 bin lira arasında ise ve bu kredinin vade sayısı 3 ile 48 ay arasında sınırlı tutuluyorsa ödemeniz gereken faiz oranı yüzde 1.19’dur. Bu faiz oranına göre kredi tahsis ücreti ödemeniz gerekiyor. Ancak bu faiz oranından yararlanmak istiyorsanız, krediyi aldığınız tarihten itibaren otomatik ödeme talimatı vermelisiniz.

Talep edilen kredi tutarı 10.001 lira ile 90.000 bin lira arasında ise ve bu kredinin vade sayısı 3 ile 48 ay arasında sınırlı tutuluyorsa ödemeniz gereken faiz oranı yüzde 1.16’dır. Bu faiz oranına göre kredi tahsis ücreti ödemeniz gerekiyor.

Talep edilen kredi tutarı 10.001 lira ile 90.000 bin lira arasında ise ve bu kredinin vade sayısı 3 ile 48 ay arasında sınırlı tutuluyorsa ödemeniz gereken faiz oranı yüzde 1.15’dir. Bu faiz oranına göre kredi tahsis ücreti ödemeniz gerekiyor. Ancak bu faiz oranından yararlanmak istiyorsanız, krediyi aldığınız tarihten itibaren otomatik ödeme talimatı vermelisiniz.

Vakıfbank ihtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılır?

Bu krediye başvuru yapmak için Vakıfbank internet bankacılığını kullanabilirsiniz. Bunun dışında en yakın Vakıfbank şubesine uğrayarak başvuru işlemini tamamlayabilirsiniz. Ayrıca SMS ile başvuru yapma fırsatınız da var. Bunun için telefonunuzun mesaj kısmına KREDİ yazdıktan sonra T.C kimlik numaranızı yazın ve 5724’e yollayın.

Tüm bunlara ek olarak krediyi alırken hayat sigortası yaptırmanız gerekiyor. Hayat sigortası kişinin cinsiyetine ve yaşına göre değişiklik gösteriyor. Ayrıca talep ettiğiniz kredi tutarı da etkili oluyor.

arrow up
LogoEkonomi haberlerimizden anında haberdar olmak ister misiniz?SonraAbone Ol