kapat ikonu

VakıfBank'tan KOBİ'lere ve esnafa kredi kampanyası

VakıfBank, her yıl dönümünde geleneksel hale getirdiği kredi kampanyalarına 62.yıl dönümünde de devam ediyor. VakıfBank şimdi de KOBİ'leri ve esnafı sevindirecek.

  • Kredi
  • 01 Nisan 2016 11:21
  • Son Güncelleme: 08 Nisan 2016 12:11
VakıfBank, 62. kuruluş yıldönümü kapsamında “KOBİ’lere 62. Kuruluş Yıldönümü Kredisi” kampanyası düzenledi.
 
VakıfBank’ın yapmış olduğu resmi açıklamaya göre, bankanın KOBİ’lere ve esnafa sunduğu kredi kampanyalara bir tane daha eklendi. Her kuruluş yıl dönümünde tekrarladığı kampanyalarını bu yılki 62. kuruluş yıl dönümünde de devam ediyor.
 
VakıfBank kredi kampanyalarıyla KOBİ’lerin ve esnafın nakit ihtiyaçlarına çözüm getirmeye devam ediyor. Banka, 36 aya varan vadelerle 100 bin TL’ye kadar ve sadece 62 Tl dosya masrafıyla kredi imkanı tanıyor.
 
KOBİ ve esnafın ihtiyaçlarını karşılamak için her bütçeye göre kredi olanağı tanıyan VakıfBank yeni yıl kutlamaları dahilinde düzenlediği kampanyada 4 aya kadar taksit erteleme veya 3 aya kadar ödemesiz dönem alternatifleri sağlıyor.
 
Taksit ertelemeli kredi almak isteyen müşteriler bir yıl içinde dört defaya kadar taksit erteleme hakkına sahip oluyor.
 
Tüm bunlar dışında VakıfBank kredisi kullananların bir avantajı daha var. VakıfBank’ın yeni yıl kampanyalarından yararlanarak kredi kullananlar BusinessCard’ları ile 30 Haziran 2016’ya kadar 5 bin TL tutarında harcama yapan ilk bin müşterisine kredi kartı ekstrelerinde 100 TL’lik indirim hakkı tanıyor.
 
VakıfBank’ın yeni yıl kutlamaları kapsamında KOBİ’ler ve esnaflar için geliştirdiği bu kampanyalardan yararlanmak için 31 Mayıs 2016 son gün.
arrow up
LogoEkonomi haberlerimizden anında haberdar olmak ister misiniz?SonraAbone Ol