kapat ikonu

Vakıfbank'tan En Hızlı Bayram Kredisi İmkanı!

Vakıfbank her yıl olduğu gibi bu yılda müşterileri için bayram kredisi imkanı sundu. Kolay başvuru ve hızlı ödeme seçenekleri ile sürecin kolaylaşmasını sağladı.

  • Kredi
  • 23 Haziran 2017 08:59
Vakıfbank her yıl olduğu gibi bu yılda müşterileri için bayram kredisi imkanı sundu. Kolay başvuru ve hızlı ödeme seçenekleri ile sürecin kolaylaşmasını sağladı.
 
Önemli bir devlet bankası olan Vakıfbank kurulduğu ilk günden bu yana çalışmalarında büyük bir yol katetti. Verdiği hizmetler ile birlikte kısa sürede dikkat çeken bankanın ülke ekonomisine olan katkıları da tartışmasız çok önemli bir durum olarak değerlendirildi. Türk bankacılık sektörünün önemli yapı taşlarından birisi olan banka müşterilerine özel çeşitli hizmetler sunarak durumu kredi imkanları ile birlikte destekliyor.
 
Ramazan bayramının yaklaşması ile birlikte hem özel hem de kamu sektörünün bayramda herhangi bir şekilde nakit ihtiyacını yaşamaması için özel bayram kredisi kampanyası düzenledi. Uygun faiz seçenekleri ile birlikte ödeme kolaylıkları da sağlamayı ihmal etmedi.
48 ay vadeli bir şekilde sunduğu kredi imkanı ile müşterilerin maddi imkanlarına göre bir ödeme planı çıkarılmasına karar verildi. Piyasa içerisinde en hızlı şekilde kredi ihtiyacına yanıt veren bankaya cep telefonu yoluyla mesaj atarak başvuruda bulunmak mümkün. İhtiyaç kredisi kapsamında 90 bin liraya kadar maddi destek sağlanıyor. Ancak bayrama özel 10 bin liraya kadar verilen ihtiyaç kredisinde faiz oranlarını değişiklik gösterebiliyor.
 
Sigorta yaptırmak istemeyen vatandaşlar için 10 bin liralık kredi için faiz oranı yüzde 1.20 olurken sigorta yaptırmayı tercih eden müşteriler için faiz oranı yüzde 1.16 seviyelerine kadar düşüyor. Ödemelerin eşit taksitlerle yapılması uygun görüldü. Bayram öncesinde hızlı bir şekilde başvuru yapabilir ve paranızı alabilirsiniz.
arrow up
LogoEkonomi haberlerimizden anında haberdar olmak ister misiniz?SonraAbone Ol