kapat ikonu

Vakıf Emeklilik'ten 'sinema bileti' kampanyası

Vakıf Emeklilik’ten bahara özel sinema bileti kampanyası… Vakıf Emeklilik’ten kaza sigortası yaptıran her müşteriye iki kişilik sinema bileti hediye edilecek.

  • Kredi
  • 21 Nisan 2016 17:09
Vakıf Emeklilik, Online Ferdi Kaza Sigortası satın alan herkese 2 adet sinema bileti hediye edeceğini açıkladı. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşterilerin 9 Mayıs tarihine kadar süresi var. hediye edilen sinema biletleri ise 30 Eylül 2016 tarihine kadar kullanılabilecek.

 

Online ferdi kaza sigortası nasıl yaptırılır?

 

Ferdi kaza sigortası yaptırmak isteyenler www.vakifemeklilik.com.tr adresinden cep telefonu, tablet ya da masaüstü bilgisayardan kısa sürede işlemlerini gerçekleştirerek, ürün bilgilerinin tamamına ulaşıp, yalnızca 5 adımda kolaylıkla Hep Destek Ferdi Kaza Sigortası’na sahip olabiliyor.

 

Ferdi kaza sigortasının sağladığı ayrıcalıklar nelerdir?

 
65 TL primli Hep Destek Online Ferdi Kaza Sigortası; Kaza Sonucu Vefat, Kaza Sonucu Daimi Maluliyet, Kaza Sonucu Kırık-Yanık ve Kaza Sonucu Hastane Yatış Masrafları risklerini, poliçede belirlenen teminatlar doğrultusunda güvence altına alıyor.
 
Kaza sonucu vefat durumunda ise yakınlarına, kaza sonucu daimi maluliyet ve sonrasında oluşan tedavi masrafları için belirlenen teminatlar kapsamında poliçe sahibine ödeme yapılıyor.
 
Kampanyaya katılmak isteyenler www.vakifemeklilik.com.tr adresinden cep telefonu, tablet ya da masaüstü bilgisayardan kısa sürede işlemlerini gerçekleştirerek, ürün bilgilerinin tamamına ulaşıp, yalnızca 5 adımda kolaylıkla Online Ferdi Kaza Sigortası’nı satın alabiliyor.
arrow up
LogoEkonomi haberlerimizden anında haberdar olmak ister misiniz?SonraAbone Ol