kapat ikonu

Ünlü Milyarder Çalışanlarıyla İstanbul'a Geliyor

Yapılan değerlendirmelerde ünlü milyarder olan Hintli iş adamı bin 500 çalışanına 1 haftalık İstanbul tatili hediye etti.

Yapılan değerlendirmelerde ünlü milyarder olan Hintli iş adamı bin 500 çalışanına 1 haftalık İstanbul tatili hediye etti.
 
Forbes dergisi tarafından yapılan araştırmalar sonrasında dünyanın en zengin iş adamları arasında yer alan Hintli bir iş adamı bu süreçte çalışanlarına önemli fırsatlar sunduklarını ifade etti. Çalışanlarının performansını artırmak adına ilginç bir tatil hediye ettiğini iade etti. Ancak bu durumda iş adamının ismi açıklanmadı.
 
Hintli çalışanların tatilini TÜRSAB üstlenirken tatil için neden İstanbul'un tercih edildiği merak konusu haline geldi. Bunun üzerine tatil sürecinin sorunsuz bir şekilde geçmesi adına Kültür ve Turizm Bakanlığının da destek verdiği öğrenildi.
 
Tatil sürecinin 7 gün olması bekleniyor. İş adamının servetinin 12 milyar dolar civarında olduğu konuşuluyor. Gelecek olan 3 bin 500 çalışan için toplam 1 milyon dolar harçlık dağıtacağı ifade edildi. Çalışanların konaklaması için şehirde en lüks oteller kapatıldı. Çalışanların yararlanmaları için özel eğlence programlarının düzenlenmesi amaçlanıyor. Bir hafta sürece tatil programı çerçevesinde İstanbul turizmi de kalkınmaya devam edecek.
arrow up
LogoEkonomi haberlerimizden anında haberdar olmak ister misiniz?SonraAbone Ol