kapat ikonu

Uçak Seferleri Yetmiyor!

Turizm alanında kırılan rekorlar çerçevesinde yerde uçak kalmadığı ve artık ek sefer konulamadığı özellikle ifade edildi.

Turizm alanında kırılan rekorlar çerçevesinde yerde uçak kalmadığı ve artık ek sefer konulamadığı özellikle ifade edildi.
 
Yaz sıcakları ile birlikte daha önce alınan çeşitli önlemeler çerçevesinde turizm alanında heyecanla beklenen rekorlar kırılmaya başladı. Otellerde ve turizm beldelerinde yaşanan hareketlilik ve kalabalık turizm alanında büyük gelişmeler yaşandığının bir göstergesi olarak ifade ediliyor. Turizmcilerin bu durumdan dolayı son derece mutlu oldukları belirlendi.
 
Hava trafiğinin büyük bir kısmını tatile giden vatandaşların oluşturduğu tespit edildi. Hem iç hatlar hem de dış hatlar büyük bir yoğunluk yaşarken bu durumda hava yolunu tercih eden vatandaşların sayısı arttı. Hem konforlu hem de hızlı olması sebebiyle daha fazla tercih edildiği öğrenildi.
 
Türk Hava Yolları yetkilileri tarafından yapılan araştırmalar çerçevesinde yerde uçak kalmadığı belirlendi. tüm seferler doluluk oranlarına ulaşırken kendilerine sefer bulamayan vatandaşların olduğu öğrenildi. Bunun üzerine ek seferlerin konulması istendi ancak ek seferlerin uçak sıkıntısı sebebiyle konulamayacağı öğrenildi. yoğunluğun artması nedeniyle fiyatlarda zirveye tırmanmaya başlayınca bu durum tartışmaları da beraberinde getirdi.
arrow up
LogoEkonomi haberlerimizden anında haberdar olmak ister misiniz?SonraAbone Ol