kapat ikonu

Türkiye İş Bankası ihtiyaç kredisi faiz oranları ve başvuru

Türkiye İş Bankası’nda faiz oranları ve kredi ödeme imkanları nasıl? Kredi desteği için Türkiye İş Bankası’na nasıl başvuruda bulunabilirim? Soruların cevapları haberimizde…

  • Kredi
  • 12 Şubat 2016 16:45
  • Son Güncelleme: 23 Şubat 2016 17:02
Türkiye’nin en köklü bankalarından biri olan Türkiye İş Bankası her türlü hayalinizi gerçekleştirmek için bireysel ihtiyaç kredisi veriyor.
 
‘Gerçekleştirmek istediğiniz hayaliniz ne olursa olsun size kredi vermeye hazırız’ diyen Türkiye İş Bankası, düşük faiz oranlarıyla her türlü ihtiyaç için nakit paraya ihtiyacı olan müşterilerini bekliyor. Birçok başlık altında toplanmış ve çeşitli kategorilere ayrılmış olan ihtiyaçların türüne göre faiz oranı ve ödeme kolaylığı sağlayan banka tüketici destek kredisi için aylık yüzde 1.40 oranında faizi uygun görüyor.
 
Birçok bankaya göre daha uygun faiz oranlarıyla kredi desteği sunan Türkiye İş Bankası’na kredi başvurusunda bulunmak istiyorsanız hemen size en yakın Türkiye İş Bankası şubesine gidebilir ya da evinizin rahatlığında internet bankacılığını kullanarak internet üzerinden başvuruda bulunabilirsiniz.
 
Türkiye İş Bankası kredi desteği alan müşterilerine 36 aya kadar vade olanağı tanıyor. Tahsis ücreti için belirlediği oran ise yüzde 5. Eğer ki Türkiye İş Bankasından kredi almak istiyorsanız ister internet bankacılığı aracılığıyla internet üzerinden ister kısa mesajla ister size en yakın Türkiye İş Bankası şubesine giderek başvuruda bulunabilirsiniz.
arrow up
LogoEkonomi haberlerimizden anında haberdar olmak ister misiniz?SonraAbone Ol