kapat ikonu

Turkish Bank'tan Bayrama Özel İhtiyaç Kredisi

Yeni bir banka olmasına rağmen kısa süre içerisinde verdiği hizmetlerle adından söz ettiren Turkish Bank bayram öncesinde vatandaşların nakit ihtiyaçlarını karşılamak için harekete geçti.

  • Kredi
  • 22 Haziran 2017 00:15
Yeni bir banka olmasına rağmen kısa süre içerisinde verdiği hizmetlerle adından söz ettiren Turkish Bank bayram öncesinde vatandaşların nakit ihtiyaçlarını karşılamak için harekete geçti.
 
Bayramın yaklaşması ile birlikte kredi çekmek isteyenlere müjdeli haber verildi. Bayramda ortaya çıkabilecek olan nakit ihtiyacını ortadan kaldırmak amacıyla pek çok vatandaş bankalara koşuyor. Bu dönemde bayramda ihtiyaç kredisi veren pek çok bankanın aralarında oluşan rekabet vatandaşları bu durumu değerlendirmelerine neden oldu. Turkish Bank müşterilerine özel ihtiyaç kredisi imkanı sunuyor. Düşük faizli kolay ödeme imkanı sunan kredi imkanları ile birlikte nakit ihtiyaçlarının karşılanabileceği belirlendi.
 
Turkish Bank ihtiyaç kredisi ile birlikte bayramda meydana gelecek nakit ihtiyaçları sorunsuz bir şekilde ortadan kaldırılabilecek. Geri ödemelerde kolaylık sağlayan banka müşterileri için vade seçenekleri belirleyebiliyor. Banka tarafından ihtiyaç kredisi verilmeden önce müşterilerin gelirleri ve faturaları inceleme altına alınıyor. Yapılan açıklamalar sonrasında ihtiyaç kredisi faiz oranları yüzde 1.65 olarak belirlendi. Banka tarafından alınan kararlar sonrasında faiz oranlarının sabit tutulmasına karar verildi. Aylık bütçelerinin incelenmesinin ardından belirli miktarlarda kredi imkanı sunuluyor. Diğer bankalara oranla vade süresinin uzun olması müşterilerin daha kolay ödeme imkanına sahip olmasını sağlıyor.
 
Turkish Bank tarafından 120 ay vadeli kredi imkanı sunan sistem ile birlikte 10 bin Türk lirası veriliyor. Alınacak kredinin geri ödemeleri aylık 218.81 Türk lirası olarak belirlendi. Müşterilerin kendi faiz oranlarını değiştirme imkanları da bulunuyor. Bunun için banka ile görüşmeleri gerekiyor. Ödemeler banka hesaplarına taksitli bir şekilde gerçekleştiriliyor.
arrow up
LogoEkonomi haberlerimizden anında haberdar olmak ister misiniz?SonraAbone Ol