kapat ikonu

Turkcell’den enflasyonla mücadeleye '2 kat internet' desteği

Turkcell’in, enflasyonla mücadele kapsamında bugünden itibaren internet kotalarını 2'ye katlayacağı bildirildi.

  • Gündem
  • 13 Ekim 2018 11:07
  • Son Güncelleme: 13 Ekim 2018 11:31
Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak tarafından geçen günlerde açıklanan, ‘’Enflasyonla Topyekûn Mücadele Programı’’na destekler art arda geliyor. Türkiye’nin en büyük iletişim abone firmalarından olan Turkcell’in, "Türkiye Kazanacak" sloganıyla açıklanan enflasyonla mücadele kampanyasına bugünden itibaren geçerli olmak üzere internet kotalarını 2'ye katlayacağı belirtildi.
 
2 KAT DAHA FAZLA İNTERNET
 
Turkcell'den elde edilen bilgilerde; şirket, Bakan Albayrak tarafından açıklanan Enflasyonla Topyekûn Mücadele Programı'na düzenlediği dev iletişim kampanyasıyla destek veriyor. Bu kapsamda Turkcell abonelerinin internet kotaları bugünden itibaren 2'ye katlanıyor. 2018’in sonuna kadar devam edeceği öğrenilen kampanyayla Turkcelllilere aynı fiyata 2 kat daha fazla internet kullanma imkânı sunulacak.
 
‘’ÜZERİMİZE DÜŞEN GÖREVİ YERİNE GETİRDİK’’
 
Turkcell Genel Müdürü Kaan Terzioğlu, çeyrek asırdır Türkiye'nin dijital ve toplumsal kalkınmasına katkı sağlamak için çalıştıklarını belirterek enflasyona eksi yönde katkı yapan tek sektör olduklarını ve bugün de üzerlerine düşen görevi yerine getirdiklerini söyledi.
 
‘’TURKCELL, TÜRKİYE İÇİN VAR’’
 
Turkcell’in Türkiye için var olduğunu, Türkiye olmadan Turkcell’in var olmayacağına dikkati çeken Terzioğlu, Turkcell’in dijital altyapısını müşterilere açarak internet kotalarını ikiye katladıklarını, bu sayede müşterilerinin aynı fiyata 2 kat daha fazla internet kullanmaya başlayacaklarını anlatarak; Türkiye’nin kazanması hâlinde Turkcell’in de kazanacağını vurguladı.
 
KAMPANYAYA BİP’TEN KATILINABİLECEK
 
Kampanyadan bireysel ve kurumsal tüm faturalı müşteriler ve paketli faturasız aboneler yararlanabilecek. Kampanyaya katılım ise yerli iletişim ve yaşam platformu BiP ile sağlanacak.
 
4,5G uyumlu SIM kart sahipleri, dünyanın en gelişmiş anlık mesajlaşma platformu BiP'in Keşfet bölümünde yer alan "Enflasyonla Mücadele" kanalını takip ederek, kampanyaya dâhil olabilecek. Öte yandan kampanyaya katılımın bugünden itibaren başladığının altı çizildi.
 
4,5G’Yİ DESTEKLEMEYEN TURKCELLİLER DE FAYDALANABİLECEK
 
4,5G SIM kart desteği olmayan Turkcell aboneleri de kampanyadan faydalanabilecek. Bunun için en yakın Turkcell bayiinde ücretsiz olarak SIM kart değişiminin yapılması gerekiyor. SIM kartını 4,5 uyumlu kartlarla değiştiren aboneler "Enflasyonla Mücadele" kampanyasından yararlanabilecek.
 
YENİ ABONELER DE KATILABİLİYOR
 
Şu an Turkcell müşterisi olanların yanında Turkcell ailesine yeni katılan abonelerin de yayarlanabileceği belirtildi. Tarifelerdeki internetin yanı sıra Turkcell uygulamalarındaki gigabyteları da ikiye katladığı öğrenildi.
 
Böylece, Turkcellliler; fizy lifebox, Dergilik, BiP ve TV+ kullanmanın keyfini iki kat daha fazla yaşayacak.
arrow up
LogoEkonomi haberlerimizden anında haberdar olmak ister misiniz?SonraAbone Ol