kapat ikonu

Turkcell Finansman Kredisi Nedir?

Büyük bir şirket olan Turkcell tarafından oluşturulmuş olan cihaz alımını kolay hale getirmek için verilen Financell son zamanlarda sıklıkla tercih edilmektedir.

  • Kredi
  • 21 Kasım 2018 11:41
Büyük bir şirket olan Turkcell tarafından oluşturulmuş olan cihaz alımını kolay hale getirmek için verilen Financell son zamanlarda sıklıkla tercih edilmektedir.
 
Bankalar tarafından vatandaşların nakit ihtiyaçlarını karşılamak için kredi imkanı veriliyor. Bunun üzerine Turkcell tarafından cihaz alımlarını daha kolay hale getirmek adına bir finans şirketi kuruldu. Özellikle son yıllarda kredi kartı ile elektronik taksit imkanı ortadan kaldırılmıştı. Bunun ardından durumu toparlamak adına Turkcell tarafından bir şirket kuruldu.
 
Turkcell grup üyesi olan şirketin BDDK tarafından onaylı olması ve yasal şartlara uygun olarak gerçekleştirilmiş bir sistem olması sebebiyle son derece güvenilir olduğu ifade edildi.
 
Finanscell Kredisi Nasıl Kullanılır?
 
Şirket tarafından sağlanan kredi imkanı elektronik cihaz alımında kullanılmaktadır. Turkcell şirketi tarafından satılan cihazlar için kullanılan bir sistemdi. İhtiyaç kredisi ya da bireysel krediler gibi nakit olarak kredi verilmemektedir. Sadece elektronik bir cihaz, cep telefonu almak istedikleri takdirde ceplerinde nakit paraları bulunmuyorsa Financell kredi verilmektedir. Bu firma tamamen Turkcell grup güvencesi altına alındığı için son derece önemlidir.
 
Kişilerin gelirlerine ve kredi notlarına göre ne kadar kredi kullanabilecekleri değişiklik gösterebilir. Turkcell müşteri hizmetleri üzerinden telefonla arayarak çekilebilecek tutarı kolaylıkla öğrenebilirler. Bu kredi hizmetinden faturasını eksiksiz ve zamanında ödeyen ve kredi notu yüksek olan herkes rahatlıkla yararlanabilirler. Kredi limitinin yüksek olması halinde birden fazla cihaz alınabileceği de öğrenildi.
arrow up
LogoEkonomi haberlerimizden anında haberdar olmak ister misiniz?SonraAbone Ol