kapat ikonu

Türk Hava Yolları Uluslararası Yolculara Ücretsiz Boğaz Turu Hediye Ediyor

Türk Hava Yolları uluslararası transit yolculara bekleme sürelerini değerlendirmek amacıyla İstanbul boğazı hizmeti vermeye başladı.

Asya ve Avrupa kıtalarını buluşturan 124 ülkeye uçarak pek çok kişiye hizmet veren Türk Hava Yolları her geçen gün verdiği hizmetten dolayı rekor kırmaya devam ediyor. İstanbul'un tüm dünyaya tanıtılması ve yurt dışından gelen yabancı yolcuların olumlu fikirlerinin ortaya çıkarılması için birtakım düzenlemeler yapıldı. Yeni bir uygulama İstanbul'da hayata geçirildi. Pek çok rekoru bünyesinde barındıran Türk Hava Yolları Touristanbul projesini hayata geçirdi.
 
Uluslararası transit yolcularının yeni bir uygulamadan faydalanabilecekleri ifade edildi. Ücretsiz bir şekilde şehir turu gerçekleştirilecek. 1 Mayıs tarihinden itibaren hayata geçirilen yeni uygulamada bekleme süresi fazla olan yolcuların tekne ile boğaz turu yapmaları için çeşitli çalışmalar gerçekleştirildi. Özellikle geç saatte uçuşu olan yolcular akşam 18:00 ile 23:00 saatleri arasında gerçekleştirilecek turlardan faydalanabilecekler. İstanbul Boğazı'nın güzelliklerini görebilecekler.
 
Yolcular İstanbul'u Gezecekler!
 
Türk Hava Yolları tarafından gerçekleştirilen bu boğaz turu hizmeti şimdiden pek çok uluslararası yolcuyu etkilemiş gibi görünüyor. Yeni uçuşlarının 6 ile 24 saat arasında gerçekleştirmeyi bekleyen kişilerin şehir turu yapabilecekleri ifade ediliyor.
 
Turun sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmesi için İstanbul Havalimanı'ndan Touristanbul otobüsleri ile alınacak yolcular ücretsiz rehber eşliğinde İstanbul turunu gerçekleştirdikten sonra yeniden havalimanına sorunsuz bir şekilde getiriliyor. Her gün çeşitli turlar düzenleniyor. Uçuş saatlerine göre tercih edilebiliyor.
arrow up
LogoEkonomi haberlerimizden anında haberdar olmak ister misiniz?SonraAbone Ol