kapat ikonu

TÜBİTAK 55 Personel Alacağını Açıkladı

Türkiye bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu tarafından yapılan açıklamalarda 55 personel alımının gerçekleştirileceği öğrenildi.

TÜBİTAK tarafından yeni bir açıklama yapıldı. Resmi Gazete'de yayınlanan yeni bir haber sonrasında İstanbul ve Ankara'da görevlendirilmek üzere yeni iş alımlarının gerçekleştirileceği öğrenildi. TÜBİTAK Marmara Araştırma Merkezine bağlı olarak çalışan İdari ve Mali İşler Başkan Yardımcılığı, Malzeme Enstitüsü ve Bilişim ve Bilgi Güvenliği İleri Teknolojiler Araştırma Merkezine bağlı olan Teknoloji Transferi ve Sanayileşme Başkan Yardımcılığı bünyesinde çalıştırmak üzere yeni personellerin alınmasına karar verildi. Bu süreç içerisinde görevlendirilmek üzere 14 personel alınmasına karar verildi.
 
Diğer bir yandan TÜBİTAK Başkanlık Teknoloji ve Yenilik Destek Programları Başkanlığı bünyesinde görevlendirmek üzere bu sefer 41 personel alımı yapılacağı öğrenildi. Ankara ve Kocaeli'nde bulunan kadrolara yapılacak alımlar için iş başvuru sürecinin 22 Nisan tarihine kadar deva edeceği öğrenildi. Bu sürece kadar başvurularınızı tamamlayabilirsiniz.
arrow up
LogoEkonomi haberlerimizden anında haberdar olmak ister misiniz?SonraAbone Ol