kapat ikonu

TOKİ'den ev ve iş yeri almak isteyenlere büyük fırsat!

TOKİ, çok sayı ilde iş yeri ve konutu açık artırma yöntemi ile satışa sunuyor. İşte satışın detayları...

  • Emlak
  • 01 Haziran 2019 14:54

TOKİ, 22 ilde 240 iş yerini ve 11 ilde 69 konutu açık artırma yöntemi ile satışa sundu. Açık artırma, 20 Haziran’da TOKİ’nin Ankara ve İstanbul’daki merkez binalarında yapılacak. Açık artırmaya www.emlakyonetim.com.tr internet adresinde de teklif verilebilecek.

İş yeri satışı hangi illerden olacak?

Alıcılar Adana, Afyonkarahisar, Ankara, Bitlis, Bursa, Diyarbakır, Eskişehir, Hatay, İstanbul, Iğdır, Kahramanmaraş, Kırşehir, Konya, Kütahya, Malatya, Muş, Samsun, Tekirdağ, Tokat, Trabzon ve Van şehirlerinde satışa sunulan iş yerlerine yüzde 10, yüzde 15, yüzde 25, yüzde 50 peşin 60, 120,180 ay vade ile sahip olabilecekler.

Konut satışlar hangi illerden olacak?

Ayrıca, Adıyaman, Amasya, Ankara, Antalya, Bursa, Gaziantep, Hatay, Kayseri, Manisa, Sivas ve Şanlıurfa şehirlerinde satışa sunulan konutlar yüzde 25 peşin, 120 ay vade, Ankara Kuzey Kent Projesinde satışa sunulan 11 adet konut yüzde 10 peşin 96 ay vade yüzde 15 peşin 108 ay vade ve yüzde 25 peşin 120 ay vade seçenekleriyle alınabilecek.

Başvurular hangi bankalardan yapılabilecek?

Açık artırmaya ilişkin bankacılık hizmetleri Türkiye Halk Bankası A.Ş. ve T.C. Ziraat Bankası A.Ş. tarafından yürütülecek olup, başvurular/teminatlar anılan bankaların tüm şubeleri aracılığı ile kabul edilecektir. Ayrıca, açık artırma (teklif alma) gününde de başvuru kabul edilecektir.

Ayrıntılı bilgilere www.toki.gov.tr ile www.emlakyonetim.com.tr internet adreslerinden ve 444 86 54 numaralı telefondan ulaşılabilecektir.

Etiketler
arrow up
LogoEkonomi haberlerimizden anında haberdar olmak ister misiniz?SonraAbone Ol