kapat ikonu

THY'den Yeni Personel Müjdesi Geldi

Türk Hava Yolları Genel Müdürü Bilal Ekşi yapmış olduğu açıklamalarda yeni personel alımı konusunda önemli açıklamalarda bulundu.

Türk Hava Yolları Genel Müdürü Bilal Ekşi yapmış olduğu açıklamalarda yeni personel alımı konusunda önemli açıklamalarda bulundu.
 
Türk Hava Yolları Genel Müdürü Bilal Ekşi yapmış olduğu açıklamalar çerçevesinde yeni personel alımları gerçekleştireceklerini belirtti. Yeni havalimanının tamamlanmasına ve açılmasına çok az bir süre kaldı. Bu süreç içerisinde global anlamda başarısını katlayan ünlü şirketin yeni personel alımları ile birlikte kadrosunu güçlendirmeyi amaçladığı ifade edildi.
 
Ülkenin büyüme hedefleri içerisinde de THY'nin önemli bir yeri olduğu ifade edildi. Yeni havalimanının açılması ile birlikte uçuşlar hız kesmeden devam edecek. THY'nin taşınma süreci de bu anlamda 31 Ekim tarihinde başlayacak. Yaklaşık 12 saatlik bir süreç içerisinde taşınma işlemlerinin tamamen sonlanması bekleniyor.
 
Taşınma işlemleri sırasında THY ile birlikte bu alanda hizmet veren şirketlerinde yeni havalimanına 800 tırlık bir operasyon sonrasında taşınması bekleniyor. Süreci hızlandırmak ve hizmetleri geliştirmek için yıl içerisinde 4 bin 600 kişinin göreve alınmasına karar verildi. Çeşitli pozisyonlarda yapılacak alımlar için gençlerin ilanları takip etmeleri gerektiği istendi.
Etiketler
arrow up
LogoEkonomi haberlerimizden anında haberdar olmak ister misiniz?SonraAbone Ol