kapat ikonu

THY O Mega Anlaşmaya İmza Atıyor!

Türk Hava Yolları yaptığı görüşmelerin ardından büyük bir anlaşmaya imza attığını açıkladı. İkram hizmetleri için uzun aranın ardından yeniden DO&CO ile anlaşma yaptı.

Türk Hava Yolları hizmet kalitelerini geliştirmek için her geçen gün yeni çalışmalar ve anlaşmalar gerçekleştirmeye devam ediyor. Bu süreç içerisinde uzun zamandır ikram hizmetleri konusunda hizmet veren DO&CO ile yeniden bir anlaşma yaptığını açıkladı. Daha önceki dönemlerde aynı şirket ile bir anlaşma gerçekleştirilmiş ve çalışmalar yapılmıştır.
 
Türk Hava Yolları ile uzun zamandır ikram hizmetleri konusunda anlaşma yaptığını açıklayan şirket yakın zamanda anlaşmayı yinelediklerini ifade etti. Bunun üzerine anlaşma 15 yıllığına yeniden imzalanmış oldu. Bundan sonraki dönemlerde DO%CO şirketi Türk Hava Yolları ile birlikte Türkiye'de bulunan hava yollarından çıkışlı olmak üzere uluslararası ve ulusal uçuşlar çerçevesinde ikram hizmetlerinin sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmesi amaçlanıyor.
 
THY Otel Açıyor!
 
Türk Hava Yolları şirket olarak yeni oluşumlar ve yeni yatırımlar peşinde olduklarını dile getirdiler. Yeni bir anlaşma çerçevesinde DO&CO'nun İstanbul Ortaköy'de bulunan iki yalılık otel projesinin Türk Hava Yolları'na satılmasına karar verildi. Bu süreçte otel işletmeliği de gerçekleştirecek olan Türk Hava Yollarının pek çok alanda yeni çalışmalar gerçekleştirmesi bekleniyor.
 
Türk Hava Yolları ikram hizmetleri konusunda yaptığı çalışmalarla birlikte pek çok şirket açısından rekabet oluşturabileceğini bir kez daha ortaya koyarken bu anlaşmaların her birinin şirkete olumlu olarak dönmesi beklentiler arasında yer alıyor.
arrow up
LogoEkonomi haberlerimizden anında haberdar olmak ister misiniz?SonraAbone Ol