kapat ikonu

Tempoint'te teslimler 2019'un ikinci yarısında yapılacak

Gül Proje ve Nata holding ortaklığında İstanbul'un son dönem gözde lokasyonlarından Sultangazi'de inşa edilen Tempoint projesinde teslimler 2019 yılının ikinci yarısında gerçekleştirilecek.

  • Emlak
  • 21 Eylül 2017 16:21
Emlak Gündem'de yer alan habere göre, Gül Proje ve Nata Holding ortaklığında Sultangazi'de yükselen Tempoint projesinden ev sahibi olmak isteyenlere özel iki yeni kampanya geliştirildi. Anahtar teslimler ise 2019 yılının ikinci yarısında gerçekleştirilecek.
 
Gül Proje ve Nata Holding ortaklığında İstanbul'un son zamanlarda en çok dikkat çeken lokasyonlarından Sultangazi’de hayata geçirilen Tempoint projesinde ister 10 bin TL peşinatla, ister peşin alımda yüzde 20 indirimle ev sahibi ol.
 
Gül Proje tarafından 885 milyon TL yatırımla Sultangazi’de inşa edilen Tempoint projesinde iki yeni fırsat var. Ev sahibi olmak isteyenler veya yatırım amaçlı gayrimenkul satın almak isteyenlerin yüzü bu iki proje sayesinde gülecek.

 

885 milyon TL yatırım değeri

 
885 milyon TL yatırımla hayata geçirilen dev projede iki ayrı kampanya başladı. İsteyenler 10 bin TL peşinat ile ev sahibi olacak. Bu kampanyada yüzde 10 peşinat verildikten sonra yüzde 80’lik bölüm banka kredisi ile kalan kısım ise teslimat sırasında tamamlanabilecek. Diğer kampanyada ise dileyenler peşin alımlarda yüzde 20 indirim fırsatını yakalayabilecekler.

 

Tempoint’in yüzde 100 prim yapması bekleniyor

 
Gül Proje’nin bugüne kadar hayata geçirdiği projelerde olduğu gibi, Tempoint’in de teslimat döneminde yüzde 100 prim yapması bekleniyor.

 

 

Teslimler 2019 yılının ikinci yarısında gerçekleştirilecek

 
Projede 1+0 daireler 55 ila 60 metrekare, 1+1'ler 71 metrekare, 2+1'ler 115 metrekare, 3+1'ler 169 metrekare, 4+1'ler 190 ila 202 metrekare büyüklükte tasarlandı. 75 bin metrekare alan üzerinde inşa edilen Tempoint 468 konut, 444 rezidans ve 270 mağazadan oluşuyor. Geçtiğimiz ocak ayında başlayan Tempoint projesi, 2019 yılının ikinci yarısında teslim edilecek. TEM otoyolu Gaziosmanpaşa - Alibeyköy çıkışında inşa edilen proje, Maslak’a 5 dakika, Atatürk Havalimanı’na ise 15 dakika uzaklıkta. TEM’in hemen yanı başında yer alan projeden İstanbul’un her iki yakasına da kolay ulaşım mümkün.

 

Projenin yüzde 60’lık bölümü yeşil alanlardan oluşuyor

 
Bulunduğu konum ile dikkatleri üzerine çeken projede ferah bir yaşam alanı vadediliyor. Aile konseptine uygun olarak tasarlanan Tempoint’te geleneksel Türk aile yapısının yaşam tarzına uygun şekilde dizayn edilmiş geniş mutfak alanı, her daire tipine uygun olarak eklenen balkon, geniş giriş holleri bulunuyor. Geleneksel yaşam tarzına hitap eden tasarımıyla Tempoint diğer projelerden ayrılıyor.
 
Yüzde 60’ı yeşil alandan oluşan Tempoint’te, peyzaj makilerden değil, gelişkin bitki formlarından oluşuyor. Proje sosyal donatı alanları arasında yüzme havuzu, fitness, spor sahası, sauna, hamam, kafeterya ve restoran bulunuyor.
Kaynak: Emlak Gündem
arrow up
LogoEkonomi haberlerimizden anında haberdar olmak ister misiniz?SonraAbone Ol