kapat ikonu

Teknoloji kuyruğu sabaha kadar sürdü

Iphone X marka telefonun satışı başlamışken teknoloji meraklıları tarafından bir gecede uzun kuyruklar oluştu.

Iphone X marka telefonun satışı başlamışken teknoloji meraklıları tarafından bir gecede uzun kuyruklar oluştu.
 
Apple tarafından geçtiğimiz aylarda yeni model ve seri telefonların tanıtımı yapılmıştı. Bunlar arasında en çok dikkat çekeni ise Iphone X oldu. Farklı tasarımı ve özellikleri ile kısa sürede teknoloji meraklılarının kıskacına alınan telefonun satışı henüz Türkiye'de başlamadığı için uzun zamandır büyük bir merakla bekleniyordu.
 
Geçtiğimiz günlerde İstanbul Kadıköy'de bulunan bir GSM şirketi Iphone X modellerinin yakın zamanda mağazalarında ilk kez satışa sunulacağını açıkladı. Bunun üzerine teknoloji meraklıları tarafından heyecanla beklenen bu durum kısa süre sonra uzun bir kuyruğa yerini bıraktı.
 
Geceden başlayan kuyruğun sabahın ilk ışıklarına kadar artarak devam etmesi dikkatlerden kaçmadı. Satış fiyatı 7 bin lira olurken pek çok kişi için bu rakamın önemli olmadığı bir kez daha gözler önüne serilmiş oldu. Telefonun geleceğini duyan bazı müşterilerin ön sipariş ile kendilerine ayırmaları daha akıllıca bir davranış olurken soğukta sıra beklememiş oldular. Telefonların gece yarısı yapılan satışlar ile birlikte bittiği belirtildi.
arrow up
LogoEkonomi haberlerimizden anında haberdar olmak ister misiniz?SonraAbone Ol