kapat ikonu

TEB’te kişiye özel ödeme ve faiz oranlarıyla Kurban Bayramı krediniz hazır!

Türkiye’nin en güvenilir bankalarından TEB tarafından Kurban Bayramı’na özel ayda 350 TL’den başlayan taksitlerle ihtiyaç kredisi veriliyor.

  • Kredi
  • 11 Ağustos 2018 14:55
Türk Ekonomi Bankası (TEB) tarafından Kurban Bayramı dönemine özel olarak geliştirilen ihtiyaç kredisi kampanyasında çok özel avantajlarla nakit ihtiyacı karşılanıyor.
 
Sektörün lider isimlerinden TEB tarafından ayda 350 TL’den başlangıç gösteren taksitlerle Kurban Bayramı döneminde oluşabilecek nakit ihtiyaçlarınız için bayram kredisi imkanı sağlanıyor.
 
TEB tarafından imza atılan Kurban Bayramı ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında düşük taksit tutarlarıyla ihtiyaç kredisi kullanılabiliyor. Kurban Bayramı döneminde oluşabilecek ihtiyaçların karşılanması için geliştirilen kampanyadan ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunan müşterilere kişiye özel ödeme imkanları sunuluyor.
 
Seyahatten eğitime, tatilden teknolojik ürün satın alımlarına kadar her türlü ihtiyacınızı karşılayabilmeniz geliştirilen kampanya kapsamında müşterilerin kredi notuna göre faiz oranları ve bütçelerine göre taksit tutarları belirleniyor.
 
Kişiye özel faiz oranları ile verilen Kurban Bayramı ihtiyaç kredisi kampanyasında oranları belirleyici faktör ise kişilerin banka geçmişleri olacak. Kredi notu yüksek müşterilere düşük faizli kredi imkanları sağlanacak. TEB müşterilerin şartlarına uygun ihtiyaç kredisi ödeme planı da düzenliyor.
 
TEB Kurban Bayramı ihtiyaç kredisi kampanyasında taksit tutarları ayda 350 TL’den başlangıç gösteriyor. 3 aydan başlayıp 48 aya kadar vade imkanlarıyla verilecek ihtiyaç kredilerinden yararlanmak isteyen TEB müşterileri başvurularını TEB’in tüm şubelerinden, internet bankacılı üzerinden, mobil bankacılık kullanarak ya da CEPTETEB mobil uygulamasını indirerek uygulama üzerinden ihtiyaç kredisi başvurularında bulunabilecekler.
 
TEB tarafından sunulan kişiye özel ödeme imkanları ve faiz oranlarıyla ihtiyaç kredisi sunan Kurban Bayramı kampanyasından faydalanmak için acele edin!
 
 
arrow up
LogoEkonomi haberlerimizden anında haberdar olmak ister misiniz?SonraAbone Ol