kapat ikonu

T.C kimlik No ile kredi notu sorgulama

Findex kredi notu sorgulama işlemini T.C no ile gerçekleştirmek mümkün hale geldi. Daha önce yalnızca bankaların bilebileceği kredi notu artık herkes tarafından kolaylıkla öğrenilebiliyor.

  • Kredi
  • 26 Ocak 2017 15:58
Findeks sisteminin sunmuş olduğu bu imkan sayesinde isteyen herkes kredi notu sorgulama işlemini başarılı bir şekilde yapabiliyor. Bankalar müşterilerine kredi kartı veya kredi hizmeti sunarken kredi notu sorgulama işlemi yapar. Dolayısıyla kredi notu düşük olan müşteriler maalesef bankacılık hizmetlerinden yararlanamıyor.
 
Bankalarla sürekli alışveriş halinde bulunmak isteyen kişilerin borcuna sadık, güvenilir ve dürüst olması gerekir. Son dönemlerde kredi notu hakkında detaylı bilgi sahibi olmak isteyen kişiler Findeks platformunu ziyaret etmeyi tercih ediyor. Bunlara ilaveten kredi notunu öğrenmek isteyen kişiler bankalardan da yardım alabilir. Her iki yöntemi kullanarak belli bir ücret karşılığında kredi notunu öğrenmek mümkün.
 
Siz de Findeks sayfasına üye olarak kredi notunuzu öğrenebilirsiniz. Üye olma işlemini tamamladıktan sonra sadece 4 TL ödeyerek T.C kimlik numarası ile kredi notunuzu öğrenebilirsiniz. Bankacılık faailiyetlerini sürekli kullanan ve kredi notu hakkında devamlı bilgi almak isteyen kişilere ise çok özel teklif sunuluyor. İsterseniz aylık ödeme yaparak kredi notunuzu düzenli olarak öğrenebilirsiniz.
 
Bankalardan kredi ya da kredi kartı talep ederken T.C No ile kredi sorgulama yaparak size uygun krediyi anında bulabilirsiniz.
 
Garanti Bankası kredi notu öğrenme sorgulama işlemini banka şubelerinde ve internet bankacılığı üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Kredi başvurusu yapmadan önce kredi notunuzu öğrenerek işleminizin onaylanıp onaylanmayacağını öğrenebilirsiniz. Bundan dolayı ödemelerinizi zamanında ve eksiksiz yapmaya gayret edin. Ödeme noktasında sıkıntı yaşayan kişiler, kredi kartı ve ihtiyaç kredisi talebine olumsuz yanıt alabilir.
 
İş Bankası kredi notu öğrenme sorgulama işlemini kolay bir şekilde yapabilmeniz için banka müşterisi olmanız gerekmektedir. İş Bankası müşterisi olmayan kişiler ise kredi notu sorgulama işlemi için bankadan kredi talebinde bulunmalı. Ancak kredi başvurusu yaparken kredi notunuzun az da olsa düşeceğini göz önünde bulundurun. İş Bankası kredi notu öğrenme işlemini yapmanız halinde, kredi talebinizin nasıl sonuçlanacağını önceden öğrenebilirsiniz. İş Bankası kredi notu sorgulama işlemi için internet bankacılığını kullanabilir ya da banka şubelerini ziyaret edebilirsiniz. Böylece finansal durumunuzu görme fırsatı yakalayabilirsiniz.
arrow up
LogoEkonomi haberlerimizden anında haberdar olmak ister misiniz?SonraAbone Ol