kapat ikonu

Taşıt Tasarruf Finansmanı İle Faizsiz Araba Sahibi Olun

Faizsiz araba almak isteyenler faiz ya da vade farkı ödemeden, peşinat ve ara ödeme zorunluluğu olmadan taşıt tasarruf finansmanı sistemi ile araba sahibi oluyor.

  • Otomobil
  • 01 Eylül 2020 15:38
  • Son Güncelleme: 01 Eylül 2020 15:39

Ülkede en büyük destek projesi olarak yüzbinlerce ailenin hayallerini gerçeğe dönüştüren Destekevim araba hayallerini de gerçekleştiriyor.

Araba Almak İsteyenlere Finansman

Vatandaşlara ev, işyeri ve arsa gibi gayrimenkul amlarında finansal çözümler sunan sistem aynı şekilde avantajlı yöntemleri sayesinde insanları araba sahibi yapıyor. Taşıt finansmanı yöntemlerini kullanarak faiz, vade farkı, ara ödeme ya da peşinat ödemeden kendi belirledikleri taksit seçenekleri ile araba sahibi olan vatandaşlar ödeme planlarını kendisi yapıyor ve ödeyeceği bedeli de kendisi belirliyor. Vatandaşlar faizsiz araba desteğinden yararlanmak için almak istediği arabayı belirliyor ve ödeme planlarını hazırlıyor, proje sistemi dahilinde yapılan sözleşme sonrasında kendisine finansman sağlanıyor.

İstediğiniz Şartlarda Araba Sahibi Olun

Arabasını alan vatandaş kendi hazırladığı ödeme planı kapsamında geri ödemelerini hayata geçiriyor ve istediği şartlarda araba sahibi olmanın keyfini yaşıyor. Arabasını alan vatandaşlara proje kapsamında asla ekstra maliyet çıkarılmaz, taksitler dışında başka ödemeler yapılmaz, vatandaşlar faizsiz araba al hizmetinden yararlanmak için kendi ekonomisine uyan yöntemi seçip şartlarını belirlediği sürece hiçbir zorluk ya da problem ile karşılaşmaz.

Problem Yaşamamak İçin Doğru Planlama

Kişiye göre özel hazırlanan özel ödeme planı ve sistem ile ekstra bir maliyet ile karşılaşmak zorunda kalmayan vatandaşlar gelir seviyesine göre ödeme planı yapmaya gayret etmeli. Bütçenizi zorlayacak ya da taksitleri ödemede sıkıntıya düşecek bir ödeme planı karşısında problem yaşamamak adına doğru planlama yapmanız çok önemli.

En İyi Tasarruf Finansmanı Yöntemi

Sistem size sizin belirlediğiniz zamanda sizin belirlediğiniz şartlarda ödeme yapma fırsatı sunuyor o halde vatandaşlarda bu fırsatı en iyi şekilde değerlendirmeli ve sıkıntısız sorunsuz ödeme planlarının arkasında durmalı. Türkiye’de istediğiniz arabayı almanız için sunulan en iyi tasarruf finansmanı yöntemi banka kredisi ve banka faizi ödemden araba almak isteyenlerin en fazla değerlendirdiği yöntem olmaya devam ediyor.

Etiketler
arrow up
LogoEkonomi haberlerimizden anında haberdar olmak ister misiniz?SonraAbone Ol