kapat ikonu

Tarihi Uçuş İçin Son Biletler Kaldı!

Türk Hava Yolları tarafından Atatürk Havalimanından kalkacak son tarifeli uçuş olan Singapur uçuşu tarihi olarak değerlendirildiği gibi sadece 19 kişilik biletin kaldığı öğrenildi.

Atatürk Havalimanı'ndan tarihi taşınma için çalışmalar başladı. İstanbul Havalimanı üzerinden yeni uçuşların bundan sonraki dönemde aktif olarak yapılmasına karar verildi. Atatürk Havalimanı kapatılmadan önce Türk Hava Yolları tarafından son tarifeli uçuş gerçekleştirilecek. Bu uçuşun ise Singapur'a yapılması amaçlanıyor. Büyük ilgi gören uçuş için son biletlerin kaldığı öğrenildi. 350 kapasiteli uçak içerisinde sadece 19 kişilik koltuğun kaldığı ve uçuşa saatler kala bu biletlerinde kısa sürede tükenmesinin amaçlandığı öğrenildi.
 
Büyük Göç Başlıyor
 
Atatürk Havalimanı'ndan İstanbul Havalimanı'na yapılacak olan uçuşlar çerçevesinde büyük göçün başladığı tespit edildi. Gece saatlerinde başlayan göç hareketinin 7 Nisan tarihi ile birlikte son bulması bekleniyor. Atatürk Havalimanı'ndan gerçekleştirilecek Türk Hava Yollarına ait olan tarifeli uçuşların ise 6 Nisan 02:00 saatlerinde son bulması bekleniyor.
 
Havalimanından son kez yapılacak uçuşlara olan ilginin son derece yüksek olduğu belirlendi. Yolcular akın akın havalimanına gelmeye başladılar. Süreç içerisinde havalimanında bulunan pek çok dükkanın da kapatıldığı tespit edildi.
 
Singapur tarifeli uçuşunun 777 Boeing tipi 350 kapasiteli uçak içerisinde uçuşa saatler kala sadece 19 kişilik koltuğun boş kaldığı öğrenildi. Yoğun talep devam ederken tüm biletlerin ekonomi sınıfından kaldığı öğrenildi. Ekonomi sınıfı biletleri yoğun taleple birlikte artarak 5 bin 432 liradan satışa sunulurken business sınıfı biletleri ise 17 bin 941 liradan satışa sunuldu.
arrow up
LogoEkonomi haberlerimizden anında haberdar olmak ister misiniz?SonraAbone Ol