kapat ikonu

Taksim 360'da avantajlı ödeme imkanları yatırımcıyı bekliyor

Taksim 360 projesinde yüzde 5 peşinat ve 60 ay vadeye sıfır faiz avantajlarıyla satışlar devam ediyor. Projedeki ilk teslimlerin 2017 yılı içinde gerçekleştirilmesi hedefleniyor.

  • Emlak
  • 24 Şubat 2017 17:28
Türkiye’nin kamu- özel sektör işbirliğinde gerçekleştirilen ilk ve en büyük kentsel yenileme projesi Taksim 360 projesinde teslimler bu yıl başlıyor. Satışların tüm hızıyla devam ettiği projenin merakla beklenen rezidans bölümü de geçtiğimiz günlerde avantajlı fiyatlar ve uygun ödeme koşullarıyla satışa çıktı. Stüdyo daireden 4+1’e kadar uzanan farklı ünitelerde toplam 90 rezidans ve 30 ofis, Mart sonuna kadar sürecek kampanya kapsamında 60 ay sıfır faiz ve yüzde 5 peşinatla satışa sunuluyor.

 

Metrekaresi 15 bin TL'den başlıyor

 
Projeyle ilgili açıklama yapan Çalık Gayrimenkul Genel Müdür Yardımcısı Gonca Özgül, “Taksim 360’ı diğer projelerden ayıran en önemli fark, kendine has ruhu ve özel lokasyonu. Bu anlamda projemiz, Türkiye’nin kentsel yenileme alanında global prestij projesi olarak öne çıkıyor" dedi.
 
"İstanbul’un tam kalbinde yer aldığımız için yerli ve yabancı yatırımcıların dikkatini çekiyoruz. İstanbul’un kültür sanat faaliyetlerinin yaşandığı Pera bölgesine yürüme mesafesinde olmamız bir diğer büyük avantajımız" diye konuşan Özgül, sözlerine şöyle devam etti: "Taksim 360 içindeki tarihi caddelerde tasarladığımız konseptte; dünyaca ünlü global lüks markaları, restoranları, moda-sanat merkezlerini ve mimari-reklam tasarım ofislerini göreceğiz. İstanbul’un ruhunu böylesine hissedebileceğiniz eşsiz bir alternatif sunuyoruz. Yeni rezidans bloklarımızı yüzde 5 peşin, 60 ay sıfır faiz oranıyla satışa sunuyoruz. Sınırlı sayıda rezidans bloklarımızın metrekare fiyatlarını ilk defa bu kampanyaya özel 15 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa çıkardık."
 
Kaynak: Emlak Gündem
arrow up
LogoEkonomi haberlerimizden anında haberdar olmak ister misiniz?SonraAbone Ol