kapat ikonu

Tahincioğlu Nidapark Küçükyalı Projesinde Ön Satışları Devam Ediyor

Gayrimenkul sektörünün önde gelen isimlerinden Tahincioğlu, Emlak Konut GYO güvencesiyle Nidapark Küçükyalı projesini hayata geçirmeye hazırlanıyor.

  • Emlak
  • 07 Mayıs 2017 00:02

Gayrimenkul sektörünün önde gelen isimlerinden Tahincioğlu, Emlak Konut GYO güvencesiyle Nidapark Küçükyalı projesini hayata geçirmeye hazırlanıyor. İstanbul Anadolu yakasının en prestijli bölgelerinden biri olan Küçükyalı’da konumlandırılan Nidapark Küçükyalı projesi ticaret-konut alanları ile birlikte okul, meydan belediye hizmet ve park alanlarından oluşuyor. Emlak Konut GYO’nun 1 Şubat tarihinde başlattığı kampanyasında ön satışa çıkan Nidapark Küçükyalı projesinin Şubat 2020 tarihinde teslim edilmesi öngörülüyor.

Türkiye'nin en büyük gayrimenkul yatırım ortaklığı şirketi Emlak Konut GYO güvencesi ve gayrimenkul sektörünün önde gelen markası Tahincioğlu imzasıyla nitelikli bir proje daha İstanbul’a kazandırılmak üzere hayata geçiyor. Emlak Konut GYO’nun başlattığı ‘Güçlü Türkiye İçin Birlik Vakti’ kampanyasında ön satışa çıkan Nidapark Küçükyalı projesinin Şubat 2020 yılında teslim edilmesi planlanıyor.

Konut ve ofisler ön satışta

İstanbul Anadolu yakasının en prestijli bölgelerinden biri olan Küçükyalı’da gerçekleştirilecek olan Nidapark Küçükyalı projesi; ticaret-konut alanları ile birlikte okul, meydan belediye hizmet ve park alanlarından oluşuyor. 1+1’den 4+1’e kadar farklı daire tiplerinden oluşan konut alternatifleri ile 208m² den 1.259m² ye değişen büyüklükteki ofisler, sahiplerine ayrıcalıklı bir dünyanın kapılarını açacak. Proje içerisinde Nidapark Kınalı, Nidapark Sedef, Nidapark Burgaz ve Nidapark Heybeli’den oluşan konut etaplarının yanı sıra 4 adet ofis kulesi bulunuyor. Proje içerisinde ayrıca 350 m uzunluğundaki cadde boyunca mağaza, restoran ve kafeler de yer alacak. Emlak Konut GYO Kampanyası sonrası satışlarına devam eden Nidapark Küçükyalı projesi 60 ay’a sıfır vade farkı avantajını sunmaya devam ediyor.

Yüzde 46’sı halka hizmet edecek kamu alanı olacak

Projenin %54’lik kısmı ticaret ve konut alanı olarak değerlendirilirken, %46’lık kısmı ise halka da hizmet edecek kamu alanı olarak kullanılacak. LEED kriterlerine uygun olarak projelendirilen Nidapark Küçükyalı, LEED adaylığıyla çevreye duyarlı olduğunu, verimlilik ve kaliteyi bir arada sunduğunu da ispat ediyor.Tahincioğlu, tüm süreç ve prosedürleri göz önünde bulundurarak Nidapark Küçükyalı projesiyle Maltepe’ye yakışır, çevre dostu, ayrıcalıklı ve nitelikli bir projeyi daha hayata geçirmeyi hedefliyor.

Projenin sosyal tesisin içinde açık yüzme havuzu, fitness salonu, spor sahası, kafeterya, yürüyüş ve bisiklet yolları, çocuk oyun kompleksi, kent meydanı, zaman meydanı, kent agorası ve yeşilin tonları parkı gibi genişalanlar yer alıyor.

arrow up
LogoEkonomi haberlerimizden anında haberdar olmak ister misiniz?SonraAbone Ol