kapat ikonu

Son Uçuş Tarihe Geçti!

Türk Hava Yollarına ait olan ve İstanbul Havalimanı'ndan kalkan son tarifeli Singapur uçuşuna olan ilginin son derece yüksek olması dikkat çekti.

Geçtiğimiz günlerde yetkililer tarafından yapılan açıklamalar çerçevesinde İstanbul Atatürk Havalimanı'ndan yapılan son tarifeli uçuşa olan ilginin son derece yoğun olması dikkatleri çekti. Konu hakkında adeta bir rekor kırıldığı öğrenildi. Türk Hava Yolları'nın taşınmadan önceki son tarifeli Singapur uçağı için adeta rekor kırıldı. Tüm biletlerin satıldığı öğrenildi. 350 yılcu kapasiteli olan uçağın adeta bundan sonraki uçuşlar arasında tarihe geçmesi bekleniyor.
 
Tarihi uçuş için geri sayım başlarken business sınıfı koltuklarda da yer kalmadığı öğrenildi. Talebin son derece yoğun olması sebebiyle bilet fiyatları da giderek artmaya başladı.
 
Tarihi Uçuşa Geri Sayım Başladı
 
Türk Hava Yolları tarafından Atatürk Havalimanı'ndan kalkacak son uçuş olarak değerlendirilebilecek Singapur uçuşuna büyük bir talebin olması dikkat çekti. Ardından taşınma işlemleri için çalışmalar başlayacak. Taşınma sürecinin 7 Nisan tarihinde son bulması bekleniyor. Yeni uçuşlar ise 6 Nisan saat 14:00 tarihi ile birlikte Yeni İstanbul Havalimanı üzerinden yapılması bekleniyor.
 
Son tarifeli uçuşu olacağı için ilgi son derece yoğun. Eski havalimanından yapılacak son uçuşun Singapur olması pek çok kişiyi harekete geçirdi. Son olarak eski havalimanından yapılacak uçuşlara katılmak isteyen onlarca kişi biletleri satın aldı. Business sınıfının tüm biletlerinin tükendiği ve ekonomik sınıfında ise son biletlerin tükenmek üzere olduğu bilgisi paylaşıldı.
arrow up
LogoEkonomi haberlerimizden anında haberdar olmak ister misiniz?SonraAbone Ol