kapat ikonu

Soğuk hava eldiven satışlarını patlattı

Soğuk havaların başlaması ile birlikte eldiven satışlarının patladığı satıcılar tarafından bir kez daha ortaya konmuş oldu.

Soğuk havaların başlaması ile birlikte eldiven satışlarının patladığı satıcılar tarafından bir kez daha ortaya konmuş oldu.
 
Eskişehir'de özel bir eldiven ve çanta üretim merkezinin satıcıları son dönemlerde soğuk havaların artması ile birlikte eldiven satışlarının patladığını duyurdu. Soğuk havalardan korunmak isteyen vatandaşların eldiven almaya başladıkları ifade edildi.
 
Satıcılar son dönemlerde eldiven satışlarının son derece yoğun olduğunu ve bu sebeple geçen aya kıyasla satışlarda adeta bir patlamanın meydana geldiğini ifade ettiler. Senenin başlangıcı olmasına rağmen satışların çok iyi başladığı öğrenildi.
 
Satıcıların durumdan memnun olmaları ile birlikte her bütçeye uygun her özellikle eldiven üretimi yapıldığı açıklandı. Özellikle havaların biraz daha soğuması ile birlikte satışlarda beklentilerin üzerine çıkılacağı düşünülüyor. 5 liradan başlayan eldiven fiyatları tüketicileri de memnun ediyor. Her cebe uygun eldiven satışının gerçekleştirilmesi ile birlikte satıcıların bu kış boyunca yüzleri gülecek gibi görünüyor.
arrow up
LogoEkonomi haberlerimizden anında haberdar olmak ister misiniz?SonraAbone Ol