kapat ikonu

Samsung'un katlanabilir telefonu hayal kırıklığı yaşattı!

İlk katlanabilir telefonu Galaxy Fold'u tanıtan Samsung, kullanıcılarını üzdü. Telefonu kullananlar hayal kırıklığı yaşadı.

Samsung, 20 Şubat’ta düzenlediği bit etkinlikte Galaxy S10 ailesi ile birlikte ilk katlanabilir telefonu Galaxy Fold'u tanıtmıştı. Tüm dikkatleri üzerine geçen Samsung’un bu yeni ürünü hakkında farklı iddialar ortaya atılmıştı.
Cihazın tanıtımında kısa bir süre sonra Samsung Galaxy Fold'u test eden birçok kullanıcı, telefonun ekranında ciddi problemlerin olduğunu ve ekranın çok rahat bir şekilde kırıldığını rapor etmişti.

Telefon hazır olmadan piyasaya sürüldü

Samsung CEO’su DJ Koh, geçtiğimiz günlerde gazetecilere verdiği demeçte, Galaxy Fold ile ilgili sorunlardan bahsetti. Yaşanan durumun utanç verici olduğunu belirten Koh, telefonu daha hazır olmadan piyasaya sürmek istediklerini itiraf etti.
DJ Koh, ayrıca tam 2 buçuk aydır geciken Galaxy Fold için yeni bir çıkış tarihi vermekten kaçınarak, telefonun üzerinde yoğun bir şekilde çalıştıklarını ve söz konusu hatalar giderildikten sonra telefonun satışa çıkacağını vurguladı

Cihaz hayal kırıklığı yaşattı

Bütün bu bilgileri bir araya getirdiğimizde Samsung'un ilk katlanabilir telefonu olan Galaxy Fold, birçok kullanıcı için tamamen hayal kırıklığı yarattı. Telefonun tanıtılması üzerinden aylar geçmesine rağmen Galaxy Fold'un ne zaman satışa çıkacağı hâlâ belirsizliğini koruyor.
 

Etiketler
arrow up
LogoEkonomi haberlerimizden anında haberdar olmak ister misiniz?SonraAbone Ol