kapat ikonu

Samsung S9 Yeni Özellikleriyle Heyecan Yarattı

Samsung Galaxy S9 üretimlerinin ardından çığır açacak yeni özellikleri ve bir arada kullanma yetkisi ile son derece dikkat çekiyor.

Samsung Galaxy S9 üretimlerinin ardından çığır açacak yeni özellikleri ve bir arada kullanma yetkisi ile son derece dikkat çekiyor.

Samsung tarafından üretilen ve yeni piyasaya sürülen Galaxy S9 yeni özellikleri ile daha önce üretilen modellerde ortaya çıkan sorunlarda giderilmiş oldu. Bir önceki üretilen modelde yüz tanıma özelliği çalışıyor ancak iris tanıma özelliği aynı anda çalışmadığı için bu durum birtakım sorunları beraberinde getiriyordu.

Yeni üretilen S9 modeli ile birlikte tüm sorunların ortadan kaldırılmasına karar verildi. Yeni üretim modellerinde hem yüz tanıma özelliği hem de iris tanıma özelliğinin aynı anda çalışmasına izin veriliyor.

Yeni özellikler ile birlikte kilit hızlı bir şekilde açılıyor ve telefon kullanıma hazır hale geliyor. Özellikle yoğun ışık altında ve güneş altında telefon kilidinin açılmasını engelleyen her türlü durum böylece ortadan kaldırılmış oluyor. Telefon yazılımının ilerleyen günlerde diğer telefonlara da yüklenebileceği müjdesi verildi. Bu konuda açıklama yapan samsung yetkilileri pek çok telefon kullanıcısına da umut aşılamış oldu.

arrow up
LogoEkonomi haberlerimizden anında haberdar olmak ister misiniz?SonraAbone Ol