kapat ikonu

Rotamavi projesinden yüzde 5 peşinatla daire sahibi olmak mümkün

APG İnşaat tarafından hayata geçirilen Rotamavi projesinin teslimlerine Eylül ayı içinde başlanacağı bildirildi. Rotamaviden sadece yüzde 5 peşinat ödeyerek ev sahibi olmak mümkün.

  • Emlak
  • 22 Şubat 2017 17:22
  • Son Güncelleme: 23 Şubat 2017 10:54
Emlak Gündem'de yer alan habere göre, Arkon İnşaat’ın sahibi Murat Kalsın, Ferhat Kalsın ve Serhat Kalsın’ın girişimiyle kurulan APG İnşaat'ın Kartal'da konumlandırdığı ilk projesi Rotamavi Kartal'da inşaat çalışmaları sürüyor. Eylül ayında tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanan projede alanları 62 metrekare ile 280 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde dairelere yer veriliyor. Toplamda 188 konut ve 5 ticari birimin bulunduğu projede bahçeli büyük teraslı daireler ile özel loft daireler de yer alıyor.
 
Tamamlandığında yüzde 30 oranında prim yapacağı öngörülen proje, 120 milyon TL'lik yatırımla yükseliyor. Yatıırmcılarına sunduğu Adalar ve deniz manzarasının yanı sıra E-5 Otoyolu’nun yakınında ve TEM – Samandıra Kartal bağlantı yolu üzerindeki konumu ile dikkat çeken Rotamavi projesinde yüzde 5 peşinat ve 0,79 faiz oranıyla 240 ay vade imkanından yararlanılabiliyor. Sıfır faizle 60 ay ya da 0,45 faiz oranıyla 120 ay faiz imkanının da bulunduğu projede KDV oranı ise yüzde 1.
 
Sosyal donatı alanları arasında peyzajlı dinlenme alanları, çocuk oyun alanları, fitness salonu, açık yüzme havuzu ve piknik alanının yer aldığı Rotamavi Kartal projesi hakkında ayrıntılı bilgi ve talep formuna www.rotamavi.com adresinden ya da 444 28 78 numaralı telefondan erişilebiliyor.
Emlak Gündem
arrow up
LogoEkonomi haberlerimizden anında haberdar olmak ister misiniz?SonraAbone Ol