kapat ikonu

Redcet Yayın Hayatına Başlıyor

İyi fikirler dikkat çeker sloganı ile yayın hayatına başlayan, fikir ve tecrübe sahibi insanların profesyonel anlatılarını mecrası üzerinde toparlayıp, külliyat niteliği taşıyan bu bilgileri daha ulaşabilir kılmayı amaçlayan. Bilgiyi, hikayeler ile

 
Günümüzde ki hızlı ekosistem içerisinde bir çok bilginin çöp olduğunu ve değerli bilgilerin sahiplerine ulaşmadan kaybolduğuna dikkat çeken Ayhan Aydoğan, Redcet’in kuruluşun da bu faktörlerin büyük bir yere sahip olduğuna dikkat çekti.
 
“İyi fikirler Dikket Çeker” sloganı ile yola çıkan Redcet’in şuan da “Hikayesi olan işler” ve “Alanında uzman kişiler” olarak iki farklı konsept üzerinden içerik ürettiğine dikkat çeken Ayhan Aydoğan, günümüzde ki hızlı ekosistem içerisinde, değerli kişi ve bilgilerinin kaybolmadan gerekli mecra ve topluluklarla buluşturulmasını hedef aldıklarını dile getirdi.
 
Bu Kadar İlgi Göreceğini Beklemiyorduk!
 
Ayhan Aydoğan, 1 Şubat 2018 itibariyle yayın hayatına başlayan Redcet’in proje çalışmalarına Kasım 2017 itibariyle başladıklarını ve yayından önce proje için röportaja gittikleri herkesin konsepti çok beğenerek büyük bir destek verdiklerini söyledi. Kendilerinin henüz yayına başlamadan böyle bir ilgi beklemediğini ve tahmin ettiklerinden daha hızlı başlangıç yaptıklarını ifade etti.
 
Ayhan Aydoğan, şuan ki gidişatlarından memnun olduklarını ve içerik yayınlarını yıl içerisinde daha da genişleteceklerine özellikle değiniyor. 15’e yakın kategori ile yayına girdiklerini ve yıl sonuna kadar 100’e yakın kategoride yayın yapmak istediklerini belirtiyor. 40 yıllık bir ayakkabı tamircisinden, 100 yıllık bir şirketin başında ki CEO kadar herkesin hikayesini dinlemek ve Redcet platformu üzerinden paylaşmak istediklerine söylüyor. Ayrıca Ayhan Aydoğan insanların kendi çevrelerinde bulunan farklı hikayelere sahip, iş ve zanaat sahibi kişileri Redcet’in İleşim sayfası üzerinden kendilerine iletmelerini rica ediyor.
 
1 Usta 1 Hikaye
 
Redcet konsepti içerisinde farklı bir alan yaratmak istediklerine dikkat çeken Ayhan Aydoğan, 1 Usta 1 Hikaye adıyla bir köşe yarattıklarını ve bu alan üzerinde gerçekten keşfedilmeye değer, farklı hikayeler ile insanları buluşturacaklarına dikkat çekiyorlar.
 
Redcet Summit 2019’da!
 
Yıl Sonuna kadar yoğun bir mesai ile röportajlarını gerçekleştireceklerini söyleyen Ayhan Aydoğan, 2019’un ilk çeyreğinde İstanbul’da yada Türkiye’nin farklı illerinde yıl sonuna kadar buluştukları insanlarla birlikte büyük bir zirve toplantısı gerçekleştireceklerini söylüyor. Şimdiden talepler aldıklarını ve süreç için ön hazırlıklara başlayacaklarını ifade ediyor.
 
Ayhan Aydoğan, Redcet’i takip etmek ve desteklemek isteyen kişilerin www.redcet.com internet sitesi üzerinden, Redcet Youtube sayfasından veya facebook, twitter, instagram sosyal ağları üzerinden takip edip destekleyebileceklerini ve yeni videolara erişebileceklerini ifade ediyor.
arrow up
LogoEkonomi haberlerimizden anında haberdar olmak ister misiniz?SonraAbone Ol