kapat ikonu

QNB Finansbank'tan 'Parasal Durumlar' ile anında 10 bin TL kredi

QNB Finansbank tarafından geliştirilen 'Parasal Durumlar' kampanyası ile ihtiyaç sahibi müşteriler anında 10 bin TL'ye kadar kredi çekebilme hakkına sahip olacak.

  • Kredi
  • 14 Şubat 2017 16:51
  • Son Güncelleme: 15 Mart 2017 15:43
QNB Finansbank yüksek miktarlarda olmayan acil nakit ihtiyaçları için müşterilerine özel 'Parasal Durumlar' kampanyasını geliştirdi. Kampanyada günde 10 TL'den başlayan taksitlerle 48 aya kadar vade süresiyle 10 bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kullanabilmek mümkün.

 

İnternet bankacılığı ya da cep şube ile anında başvuru yapılabilecek

 
Konuyla ilgili bilgi veren QNB Finansbank Bireysel ve Özel Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Enis Kurtoğlu, “‘Parasal Durumlar’ kampanyamızla müşterilerimizi çok uygun faiz oranları ile ihtiyaç kredisinden yararlanmaya davet ediyoruz. Üstelik müşterilerimiz internet veya cep şubemizden hemen başvuru yapıp anında kredilerini kullanılabilirler” dedi.

 

QNB Finansbank müşterisi olmayanlar da anında başvuru yapabilecek

 
Kampanyadan yararlanmak isteyen QNB Finansbak müşterileri internet veya cep şubelerinden başvurularını hemen yapabilir, kredilerini anında hesaplarına aktarabilirler. Henüz QNB Finansbank müşterisi olmayanlar ise www.qnbfinansbank.com üzerinden başvurularını kolayca iletebilir, onaylanan kredilerini banka şubelerinden anında hesaplarına aktarabilirler.
arrow up
LogoEkonomi haberlerimizden anında haberdar olmak ister misiniz?SonraAbone Ol