kapat ikonu

QNB Finansbank’tan 3 dakikada Bahar Kredisi

QNB Finansbank düşük faiz ve uygun ödeme seçeneği sunan kredi kampanyası geçtiğimiz günlerde başladı. Peki QNB Finansbank bahar kredisi başvuru detayları nelerdir?

  • Kredi
  • 16 Mart 2017 12:30

Genel olarak bankalar kredi tutarını arttırdıkça faiz oranları düşüyor. Ancak düşük kredi taleplerinde ise yüksek faiz oranlarıyla karşı karşıya kalıyoruz. Bizde en uygun kredi fırsatı sunan bankayı sizler için araştırdık. QNB Finansbank basit ve kolay kredi başvurusu sayesinde hayallerinizi gerçeğe dönüştürebilirsiniz.

QNB Finansbank hem kolay başvuru hem de 3 ay erteleme imkanı sağlıyor. Talep ettiğiniz kredinin limiti düşük olduğu için kolay ödeme yapabilirsiniz. QNB Finansbank Bahar Kredisi faiz oranı yüzde 1,19 olarak belirlenmiştir. Çekebileceğiniz en yüksek kredi tutarı ise 3 bin TL’dir. Bunlara ek olarak almış olduğunuz krediyi 12 aylık eşit taksitler halinde ödeyebilirsiniz.

Kredinin ödeme planı nasıldır?

Herhangi bir sebepten ötürü 3 bin TL kredi almaya karar verirseniz, 3 ay erteleyebilir ve 12 ayda geri ödeyebilirsiniz. Bu şartlar altında kredi faiz oranı yüzde 1,19’dur. Aylık 282 lira ödeyerek kredi borcunuzu kapatabilirsiniz. Toplamda ise 3 bin 384 lira ödemeniz gerekecek. Ayrıca bu kredinin tahsis ücreti 15,75 TL olarak belirlenmiştir.

QNB Finansbank kredi faiz oranı sabit tutulduğunda aylık ödemeniz gereken tutar 274 TL’dir. Toplamda ise 3 bin 288 lira geri ödemeniz gerekiyor. Hayat sigortası tutarı 39,09, kredi tahsis ücreti 15,75’dir.

Kredi tahsis ücreti nasıl hesaplanır?

Talep ettiğiniz kredi tutarının binde 5’i kredi tahsis ücreti olarak belirlenir. Bunlara ek olarak hayat sigortası yaptırma zorunluluğunuz bulunuyor. Ancak hayat sigortası tutarı cinsiyetiniz, yaşınız ve kredi limitine göre farklılık gösteriyor. Bu doğrultuda yukarıda belirtilen hayat sigortası tutarı 48 yaşındaki bir erkek müşteriye göre hesaplanmıştır.

QNB Finansbank müşterileri ihtiyaç kredisi başvurularını birkaç dakika içerisinde online olarak gerçekleştirebilir. Üstelik daha yüksek kredi talep edebilirler. Kredi başvurunuz onaylandıktan sonra şubeye gitmenize gerek bulunmuyor. QNB Finansbak müşterisi olmayan kişiler ise kısa sms yöntemini kullanarak kredi başvurusunu tamamlayabilir. Mesaj metnine T.C kimlik numaranızı yazmanız yeterli olacaktır.

arrow up
LogoEkonomi haberlerimizden anında haberdar olmak ister misiniz?SonraAbone Ol