kapat ikonu

QNB Finansbank Borç Transfer Kredisi Nasıl Alınır?

QNB Finansbank Borç Transfer Kredisi, yapılan bilinçsiz kredi kartı harcamaları sonrasında pek çoğumuzun çare olarak gördüğü yöntemlerden birisini oluşturuyor. Peki QNB Finansbank Borç transfer kredisi özellikleri ve koşulları nelerdir? İşte tüm

  • Kredi
  • 01 Şubat 2017 18:56
  • Son Güncelleme: 01 Şubat 2017 18:57

Kredi kartı kullanımı son dönemlerde gözle görülür bir seviyede artış göstermiştir. Bir kredi kartının limitini doldurduktan sonra hemen ötekine geçiyoruz. Bilinçsiz çekilen ihtiyaç kredileri ise borcumuzun daha çok artmasına neden oluyor. Hâl böyle olunca adımız bankalar kara listesinde yer alıyor. Biriken borçları ödemek için ise en son çare olarak borç transfer kredisine başvuru yapıyoruz.

Bizlerde ekonomik anlamda sıkıntı yaşayan kişilerin rahat bir yaşama kavuşmasını sağlamak için QNB Finansbank Borç Transfer Kredisi detayları ve özellikleri sizinle paylaşmak istedik.

QNB Finansbank Borç Transfer Kredisi Özellikleri

Kredi kartı borcu nedeniyle sürekli muzdarip olan ve çare bulamayan kişilerin uygulaması gereken en iyi yöntem ise borç transfer kredisi başvurusunda bulunmaktan geçiyor. QNB Finansbank, size rahat bir nefes aldırabilecek kredi imkanı sağlıyor. Borç transfer kredisi almanız halinde borçlarınızı 48 ay vade ile ödeme fırsatı yakalayabilirsiniz. Finansbank özel faiz oranı ve vade seçeneklerinden yararlanmak istiyorsanız en kısa süre zarfında banka şubesine uğrayarak detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kredi faiz oranları hesaplanırken kredi notu dikkate alınıyor. Kredi notu yüksek seviyede olanlar düşük faizli kredi alabiliyor. Kredi puanı düşük olan kişiler ise biraz daha yüksek faiz oranı ile kredi alma hakkına sahip. Kredi notunun iyi durumda olduğunu düşünen kişilerin bu fırsatı kaçırmamaları gerekir. Tüm kredi borçlarını tek bir çatı altında toplamak isteyenler ise QNB Finansbank Borç Transfer Kredisi başvurusunda bulunabilir. Böylece faizi sürekli biriken borçlarınızdan kolayca kurtulabilirsiniz

QNB Finansbank Borç Transfer Kredisi Ayrıntıları

En düşük QNB Borç Transfer Kredisi faiz oranları yüzde 1,17’den başlıyor. Diğer bankalarda biriken kredi kartı, taşıt kredisi ve ihtiyaç kredisi borçlarını Finansbank’a transfer edebilirsiniz. Ancak Konut kredisi ve ek hesap borçlarını transfer etmeniz mümkün değil. Ayrıca Qnb Finansbank borçlarınızı da transfer işlemine dahil edemezsiniz. Transfer işlemini yapabilmeniz için borcun tamamını transfer edeceğinizi talep etmeniz gerekiyor. Yani 8 bin TL borcunuz varsa sadece 5 bin TL’sini transfer edeceğinizi söyleyemezsiniz. Dolayısıyla 8 lira borcun tamamını transfer etmelisiniz.

arrow up
LogoEkonomi haberlerimizden anında haberdar olmak ister misiniz?SonraAbone Ol