kapat ikonu

QNB Finansbank 50 bin TL KOBİ Kredisi

QNB Finansbank KOBİ’leri yakından ilgilendiren önemli bir gelişmeye imza attı. QNB Finansbank esnafa destek olmak için onların nakit ihtiyacını karşılıyor. Peki kimler QNB Finansbank KOBİ Para Cepte kredisi başvurusunda bulunabilir?

  • Kredi
  • 07 Mart 2017 12:39

KOBİ’ler için zaman son derece önemli bir kavramdır. Bu doğrultuda hem ürün ortaya koymak hem de piyasadaki diğer firmalarda rekabet halinde olmak zorundalar. KOBİ’lerin piyasada daha çok söz sahibi olabilmesi için sıcak paraya yani nakite ihtiyaç vardır. İşte tam da bu noktada QNB Finansbank devreye giriyor. Peki kampanya detayları ve başvuru koşulları neler? Bu soruların cevaplarını haberimizin devamında bulabilirsiniz.

QNB Finansbank KOBİ Kredisinin öncelikli amacı işletmelerin nakit ihtiyacını en kolay yoldan karşılamaktır. Üstelik ön onay sistemini kullanmanız halinde başvuru sürecinde harcayacağınız zaman bir hayli kısalacaktır. Faiz oranları ve ödeme koşulları oldukça uygun olan bu kampanyası sayesinde 50 bin TL’ye kadar krediyi gün içerisinde alabiliyorsunuz. Küçük ve orta ölçekli işletmeler için 50 bin TL değerindeki krediyi aynı günde almak son derece önemlidir.

QNB Finansbank KOBİ kredi başvurusu nasıl yapılır?

Başvuru işlemi için cep telefonunuzun mesaj bölümüne girerek vatandaşlık numaranızı yazdıktan sonra 7646’ya kısa mesaj atmanız yeterli olacaktır. Her operatör firması kendi tarifesi üzerinden kesinti yapıyor. Başvuru işleminin başarılı bir şekilde tamamlanmasıyla birlikte süreç resmen başlamış oluyor. Kredi talebinize onay almanız halinde bazı belgeleri temin ederek en yakın QNB Finansbank şubesine uğramanız gerekiyor. Bu belgeleri bankaya sunmadığınız takdirde kredi başvurunuzun olumsuz sonuçlanacağını unutmayın.

Kredi başvurusunda istenilen belgeler nelerdir?

Şahıs firmalarında, oda kayıt belgesi ya da esnaf sicil beyannamesi, imza beyannamesi, vergi levhası ve nüfus cüzdanı fotokopisi hazırlamanız gerekiyor. Limited ve Anonim Şirketler ise, güncel ticaret sicil belgesi, ticaret sicil gazetesi, vergi levhası hazırlayarak kredi başvurusunda bulunabilir. Bu belgelerin tamamını yarım saat içinde kolayca hazırlayabilirsiniz.

QNB Finansbank KOBİ Para Cepte Kredisi başvurusu yapabilmeniz için kazancınızın 2 milyon lirayı aşmaması gerektiğini hemen belirtelim. Ayrıca başvuru yaparken firma sahibi ve tüm ortaklarının da bankada hazır bulunması gerekiyor. Aksi takdirde bankalar yapılan kredi başvurularını dikkate almıyor.

Bankalar sıkıntılı gördüğü firmalara kredi vermeyebilir. Ön onay işlemini başarılı bir şekilde tamamladıktan sonra paranız hesaba yatar. Yani paranıza aynı gün içerisinde kavuşabilirsiniz. Böylece uzun zamandır hayalini kurduğunuz işletmeye kavuşma fırsatı yakalayabilirsiniz.

arrow up
LogoEkonomi haberlerimizden anında haberdar olmak ister misiniz?SonraAbone Ol