kapat ikonu

Peşinatsız Ev Sahibi Olmak İsteyenlere Müjde

Ülkemizde sayıları her geçen gün artan tasarrufa dayalı faizsiz sistemlerde peşinatsız ev sahibi olmak isteyenlerin ilk olarak aradığı güven.

  • Emlak
  • 24 Ağustos 2020 03:46
  • Son Güncelleme: 24 Ağustos 2020 03:48

Güven ilkesini prensip haline getiren ve yıllardır yüzbinlerce aileyi ve bireyi ev sahibi yapan ev almanın yeni yolu Birevim ayrıcalığı ile tanışmanız için şimdi tam zamanı.

Ekonomik Fırsatlar Sağlayan Sistem

Birlikte tasarruf finans yöntemi ile işleyen sistem insanların ihtiyaç duyduğu finansman sorununa çözüm üretir ve küçük tasarruflar ile kişilerin ev sahibi olmasına destek sağlar. İnsanların hayallerine kavuşması için kolay ve ekonomik fırsatlar sağlayan sistemde geri ödemeler tamamı ile kişilerin kendi bütçelerine göre belirlediği şekilde gerçekleşir. Tasarrufu milli kalkınma modeli olarak tanıyan yeni nesil sistem peşinatsız kredisiz ev almak isteyen tüm vatandaşlara aynı şartlarda olanaklar veriyor.

Daha Uygun Ve Daha Düşük Fiyatlar

Kendine özgü ev alma yönteminde yüksek taksit miktarları, peşinat zorunluluğu, ara ödeme, vade farkı, faiz uygulaması, ekstra maliyet getiren kira yardımı uygulaması yok. Türkiye’de ki her vatandaş, istediği her yerden beğendiği evi satın alabilir. Sistemi rakiplerinden bir adım daha öne çıkaran avantajı taksitle ev alma yöntemlerinin tamamının daha uygun ve daha düşük fiyatlar olması.

Müşterilerinin Hakkını Korur

Peşinatsız ev alma hayalini gerçekleştiren vatandaşlar kendi bütçelerine göre aylık ödeme taksitlerini kendileri belirler, istedikleri anda taksitleri sundukları fırsatlar ile çok daha kısa sürede bitirebilirler ve çok kısa sürede ev sahibi olurlar. Dar, orta ya da yüksek gelirli fark etmeden herkesin aynı şartlarda ev sahibi olmasına olanak sağlayan peşinatsız ev sistemi uyguladığı teminat yöntemleri ile tüm müşterilerinin hakkını korur ve son derece güvenlidir.

Vatandaşlar Her Zaman Ayrıcalıklı Hisseder

Sistem ile ev sahibi olan vatandaşlar kendilerini her zaman ayrıcalıklı hisseder, firmanın temel prensiplerinden biri de yüzde yüz müşteri memnuniyetidir bu nedenle tüm avantajlar memnun ve mutlu bireylerin sayısını arttırmak için hazırlanır. Bu amaç ile kişilerin istemesi halinde taksiteler değiştirilir, evin değeri arttırılır ya da düşürülür ve taksit atlatmalarına olanak sağlanır.

Etiketler
arrow up
LogoEkonomi haberlerimizden anında haberdar olmak ister misiniz?SonraAbone Ol