kapat ikonu

Peşinatsız Ev Almak İstiyorum, Ne Yapmalıyım?

Sürekli olarak farklı alanlarda ihtiyaçlarımızın çıkmasından kaynaklı olarak giderlerimizin miktarları yüksek olabiliyor.

  • Emlak
  • 24 Ağustos 2020 03:43
  • Son Güncelleme: 24 Ağustos 2020 03:45

Bu yüksek oranlar karşısında birikim yapabilmek ise oldukça zor oluyor. Birikimin olmaması ise yüksek fiyatlı olan ev, araba, arsa gibi büyük yatırımların alınamamasına vesile olunuyor. Alınmadıkça ise hayallerde görülen ev sahibi olmak bir adım daha da uzaklaşıyor bizden. Oysa hayallerimizin uzaklaşmasına engel olan ve hayallerimize yaşayabilmemize fırsat veren bir sistem vardır. Bu sistem Birtep olarak karşımıza çıkar.

Hayalinizdeki Evi Belirleyin

Ödeme konusunda kolaylıkları karşınıza çıkartan bu tasarruf modeli sayesinde ev sahibi olmanız çok daha kolay gerçekleşir. Peşinatsız ev almanızda size yardımcı olan sistem evi sizin yerinize aldığında ve sizin geri ödemenizde bir peşinatın olmasını istemiyor. Uygun taksit fiyatlarına bölerek evinize faizsiz bir şekilde kavuşmanız gerçekleşmiş oluyor. Hayalinizde olan evi belirleyip geri ödeme yöntemlerini belirledikten sonra evinize kavuşmanızı gerçekleştirebilirsiniz.

Ödeme Yöntemlerinde Kolay Ödeyeceğinizi Seçin

Ev alabilmek için belirli bir ücretin altında kazanan ve kredi notu düşük çıkan vatandaşlar fırsatlardan yararlanamayarak hayallerine hep bir adım daha geride duruyorlar. Bu yüzden tüm vatandaşların kalkınabilmesi gerçekleşmeyip toplumda dengesizliklerin oluşması normal olarak görülüyor. Bu oluşumlar geride kalarak tüm vatandaşların peşinatsız ev almak hayallerini gerçekleştirmesi mümkün görünüyor. Taksitlendirme aşamasında küçük ücretlerle ödemeyi gerçekleştirebileceğiniz gibi taksit limitini kendinizin belirleyerek daha kısa sürede de ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Sizin seçimlerinizle şekillenecek olan bu ödemede peşinatsız seçeneği de dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Kendinize Uygun Seçenekleri Değerlendirin

Birtep içerisinde portföyünün geniş olması sayesinde kendinize en uygun evi bulabilmeniz de gerçekleşir. Peşinatsız ev alma konusunda uzman bir yardımı sağlayacak olan kurum sizin kazançlı olmanıza ön ayak olacaktır. Uygun yöntemler sayesinde ev hayalleriniz bir adım daha size yakın olarak gerçekleşir. Paranızı da en iyi şekilde değerlendirmiş olacağınız için yatırım konusunda da kazançlarınızın oluşmasına vesile olursunuz.

Birikiminiz Taksitler Olsun

Peşinatsız ev al konusunda avantajlar sıralanmışken elinizdeki ücreti yatırım olarak gerçekleştirmeden biriktirmek kaybetmenize neden olur. Bu sebeple birikim olarak ayıracağınız bedelin taksit fiyatı olarak ev almanız daha kazançlı bir yatım elde etmenizi sağlar.

Etiketler
arrow up
LogoEkonomi haberlerimizden anında haberdar olmak ister misiniz?SonraAbone Ol