kapat ikonu

Pegasus’tan yurtiçi biletleri açıklaması

Pegasus Hava Yolları, yurt içi uçuşlarından bilet alan yolcular için 30 Nisan’a kadar başvurmaları halinde cezasız şekilde değiştirileceğini açıkladı.

  • Sektörel
  • 20 Mart 2020 19:50
  • Son Güncelleme: 20 Mart 2020 19:51

Pegasus Hava Yolları, yurt içi uçuşlarıyla ilgili sosyal medya hesaplarından duyuru yaptı. Buna göre, 20 Mart ve öncesinde alınan biletler için 30 Nisan’a kadar başvurulması halinde, biletlerinde ceza ödemeksizin uçuş tarihlerini değiştirilebilecek.

Pegasus Hava Yolları, yurt içi uçuşlarından bilet alan yolcular için yaptığı duyuruda, "30 Nisan tarihine kadar başvuru yapmanız şartıyla; 20 Mart ve öncesinde satın aldığınız, 20 Mart-31 Mayıs tarihleri arasındaki yurt içi uçuşunuzu, 25 Ekim tarihine kadar olan bir uçuşla, değişiklik ceza ücreti ödemeden varsa sadece yeni biletle ücret farkını ödeyerek değiştirebilir veya biletinizi 1 yıl içinde kullanmak üzere açık bilete cezasız olarak çevirebilirsiniz. Tüm bu bilet işlemlerini yapabileceğiniz işlem adımlarını anlatan sayfamıza "https://flypgs.com/yurt-ici-ucuslarda-bilet-degisikligi-aciga-alma-islemi/?123" ulaşabilirsiniz" ifadeleri yer aldı.

arrow up
LogoEkonomi haberlerimizden anında haberdar olmak ister misiniz?SonraAbone Ol