kapat ikonu

Park Residences Cadde'de amortisman süresi 14 yıl

Birleşik Gayrimenkul imzasıyla Bağdat Caddesi'nde hayata geçirilen Park Residences Cadde'de hemen teslim satışlar sürüyor. Lokasyonu sebebiyle yüksek prim vadeden projenin kendini 14 yılda amorti etmesi bekleniyor.

  • Emlak
  • 18 Mart 2016 17:27
2015 Kasım ayında satışa çıkarılan Park Residences Cadde projesinde 75 rezidansın satışları tamamlandı. Toplamda 341 rezidans dairenin yer aldığı projede metrekare birim fiyatları ise 4 bin 500 dolar ile 7 bin 500 dolar arasında değişiklik gösteriyor. Projede 8 farklı tipte 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve penthouse tipinde konutlar bulunuyor. Park Residences Cadde'de yer alan konutların büyüklükleri ise 102 metrekare ile 690 metrekare arasında değişiyor.
 
20 bin metrekarelik yeşil alanıyla yatırımcının ilgisini çeken Park Residences Cadde projesinin sosyal donatı alanları arasında fitness salonu, yoga stüdyosu, aletli pilates alanı, spinning stüdyosu, spa, sauna, hamam gibi pek çok sosyal alan yer alıyor.
 
Projeyle ilgili bilgi veren Park Residences Cadde projesinin yatırımcısı Güngör Çepni, "Gayrimenkul yatırımın geri dönüşü İstanbul'da 30-40 senelere yaklaşır. Park Residences Cadde projemiz, burada yaşamak isteyenlerin ilgisini çekerken ve kira bedelleri ile yatırımın geri dönüşünü 14 yılın altına indiriyor" dedi.
arrow up
LogoEkonomi haberlerimizden anında haberdar olmak ister misiniz?SonraAbone Ol