kapat ikonu

Oyuncu Olmak İsteyenlere Büyük Tuzak

Son zamanlarda popüler hale gelen oyunculuk için dolandırıcılar harekete geçti ve oyuncu olmak isteyenlere büyük tuzaklar kurduklar ortaya çıktı.

Son zamanlarda popüler hale gelen oyunculuk için dolandırıcılar harekete geçti ve oyuncu olmak isteyenlere büyük tuzaklar kurduklar ortaya çıktı.
 
Son zamanların en popüler mesleklerinden birisi olan oyunculuk binlerce gencin hayallerini süslüyor. Hem kazançları hem de ünlü oyuncuların popüler olması gençleri en çok etkileyen durumlar arasında yer alıyor. binlerce genç şansını denemek için ajanslara kayıt olmak istiyorlar.
 
Ancak bu süreçte güvenilir ajans bulmak hiç kolay değil. Pek çok ajansın dolandırıcı olduğu ortaya çıktı. Sözde oyunculuk için hizmet veren ajanslar oyunculardan kayıt ve fotoğraf parası adı altında binlerce lira alabiliyorlar. Ardından ise bir daha iletişime geçmeyerek haksız kazanç sağlamış oluyorlar.
 
Ünlü ajanslar ise vatandaşları bu konuda uyarıyorlar. Hiç bir iş yapan usulüne uygun olarak çalışan ajansın bu süreçte para istemeyeceği özellikle belirtiliyor. Ajans seçimi yaparken dolandırılmamak gerektiği özellikle belirtildi. Bu konuda güvenilir ajansların araştırılması ve para istenmesi halinde herhangi bir ödeme yapılmaması gerektiği belirtiliyor. Bu tür hayal tacirlerinin milyonlarca lira dolandırıcılık gerçekleştirdikleri belirtildi.
arrow up
LogoEkonomi haberlerimizden anında haberdar olmak ister misiniz?SonraAbone Ol