kapat ikonu

O Şirket Cumhurbaşkanı İçin Özel Telefon Tasarladı!

General Mobile tarafından yapılan yeni bir çalışma sonrasında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan için özel bir telefon tasarlandığı öğrenildi.

Teknoloji devleri arasında yer alan ve yerli akıllı telefon üretimleri ile dikkat çeken General Mobile şirketinden ilginç bir adımın geldiği öğrenildi. Sadece Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan baz alınarak akıllı bir telefon tasarımı yapıldı. Kişiye özel yapılan telefon tasarımının arka kapağında Cumhurbaşkanlığı forsu Recep Tayyip Erdoğan'ın özel imzası bulunuyor. Özel üretim üzerinde bir süredir çalışmalar gerçekleştirildiği öğrenildi.
 
Geçtiğimiz günlerde üzerinde büyük emekler verilerek tasarlanan yeni tasarım telefon modeli General Mobile Yönetim Kurulu Başkanı olan Sebahattin Yaman tarafından Cumhurbaşkanına teslim edildi.
 
Pek Çok Ülkeye İhracat Gerçekleştiriliyor
 
Şirketin yerli akıllı telefon üretiminde ilk sırayı aldığı ve çok kısa bir süre içerisinde 33 farklı ğlkeye hiracat gerçekleştirir konumd aolduğu ifade edildi. Türkiye'nin önde gelen telefon üretim şirketlerinden olan General Mobile ilk olarak İstanbul İkitelli ilçesinde 150 milyon lira yatırım ile faaliyete geçmiş üretim merkezinin her geçen gün kapasite olarak büyüdüğünü ifade etti.
 
Yeni bir adım atarak kişiye özel tasarım gerçekleştiren şirketin pek çok dünyaca ünlü telefon markası ve özellikleri ile yarışır üretimler gerçekleştirdiği öğrenildi. Tasarım telefonun özellikle şimdiden merak konusu oldu. En son teknolojik yeniliklerin kullanıldığı ifade edildi. Şirket şimdilerde 33 farklı ülkeye ihracat gerçekleştirirken her geçen gün bu ülke sayısının artırılması amaçlanıyor.
arrow up
LogoEkonomi haberlerimizden anında haberdar olmak ister misiniz?SonraAbone Ol