kapat ikonu

O plakalar artık alınmıyor!

Darbe girişiminin ardından artık ülkede yanlış anlaşılmamak adına F grubu plakaların alınmadığı tespit edildi.

Darbe girişiminin ardından artık ülkede yanlış anlaşılmamak adına F grubu plakaların alınmadığı tespit edildi.
 
Türkiye genelinde Trafik Genel Müdürlüğü tarafından yapılan incelemelerin ardından F grubu plakaların alınmadığı öğrenildi. Yapılan değerlendirmeler sonrasında 15 Temmuz darbe girişiminin ardından vatandaşların bu konuda son derece hassas oldukları belirlendi. F grubu plakaların emniyet genel müdürlüğü tarafından yapılan açıklamalar sonrasında son dönemlerde boşta kaldığı, F grubu plakası olan vatandaşların ise iade etmek için harekete geçtikleri tespit edildi.
 
Daha önce yapılan karşılaştırmalar ve değerlendirmeler sonrasında F grubu plakaların bulunmakta zorlandığı tespit edildi. Yeni araç alan vatandaşların ise bu süreçte plaka seçimine son derece dikkat ettikleri öğrenildi. İade edilen plaka grupları ise özellikle 'FG' FT' 'FGL' olarak belirlendi.
 
Vatandaşlar milli duyguların yanı sıra herhangi bir yanlış anlaşılmaya müsade etmemek adına özellikle dikkatli davrandıkları öğrenildi. Şimdilerde F grubu plakaya sahip olan vatandaşların trafik müdürlüklerinde uzun kuyruklar oluşturdukları görüldü.
arrow up
LogoEkonomi haberlerimizden anında haberdar olmak ister misiniz?SonraAbone Ol